Nikon Imaging | Україна | Європа

Я Неса Буономо, автор блогу La Mariée Aux Pieds Nus

Неса Буономо (Nessa Buonomo) – професіональний весільний блогер, арт-директор і автор, що живе та працює в Ліоні.

У 2008 році вона переїхала до Сан-Франциско, штат Каліфорнія, разом із нареченим, де відкрила для себе американські весільні блоги. Зрозумівши, що у Франції немає подібних ресурсів, які могли б дійсно надихнути майбутніх наречених, Неса повернулася до Парижа та створила власний весільний блог під назвою La Mariée Aux Pieds Nus. Цей блог швидко набув великої популярності, а у 2011 році Неса почала працювати у сфері весільних ярмарків. У Парижі було засновано щорічний ярмарок LOVE/ETC. Він приймає учасників з усіх регіонів країни. На цьому ярмарку виробники пропонують свої товари нареченим, що цікавляться актуальними весільними тенденціями.

Останній на сьогодні сміливий крок Неси – відкриття власної фотостудії Studio Quotidien у Ліоні в 2016 році. Студію було створено, щоб сприяти розвитку галузі та вдосконалити роботу її представників: фотографів, модельєрів весільного одягу та ювелірів, що спеціалізуються на весільних прикрасах. Усі вони допомагають парам молодят здійснювати весільні мрії.
Nessa Buonomo

Запитання та відповіді

Чому ви вирішили працювати в царині весільного бізнесу?
Коли я почала вести свій блог у 2009 році, я не мала наміру ставати професійним весільним блогером. У той час сфера весільного бізнесу у Франції відроджувалася завдяки багатьом новим роздрібним продавцям. Мій блог став ідеальною платформою, яка дала мені змогу стати частиною цього еволюційного процесу. Тож перехід до професійної діяльності у весільній сфері відбувся для мене цілком природно.

Яке весілля з усіх, що представлені у вашому блозі, подобається вам найбільше?
Мені найбільше подобається весілля Роббі та Марини, яке відбулося минулого року в Ельзасі. Я віддаю йому перевагу, тому що для мене як блогера воно поєднує в собі все, що я люблю у весіллях. Їхні весільні знімки просто неймовірні. Мені подобається природний, автентичний і простий стиль, коли кожну деталь повністю продумано й обговорено. Воно має особливе значення для мене не тільки тому, що я створила всі квіткові композиції та декорації для весілля, а ще й тому, що Роббі та Марина – мої друзі, тож я була ще й гостем на цьому святі.  Цей особливий день прекрасного весілля моїх друзів запам’ятався мені та всім присутнім на святі.

На вашу думку, наскільки важливою є зйомка під час весілля?
Я завжди говорю парам, які планують зменшити весільний бюджет, що зйомка – єдине, на чому не можна економити. Це єдиний спосіб зберегти яскраві моменти в пам’яті та поділитися ними з іншими після весілля. Знімки дають нам змогу зберігати та з любов’ю згадувати цю важливу подію нашого життя протягом багатьох років.