Nikon Imaging | Україна | Європа

11-07-2017

Швидший. Досконаліший. Кращий. Новий телеоб’єктив зі змінною фокусною відстанню AF-P NIKKOR 70–300 мм ED VR.

Амстердам, Нідерланди, 11 липня 2017 року. Компанія Nikon дає змогу фотографам, що знімають спортивні події, дику природу й подорожі, робити кращі телефотознімки з рук за допомогою нового об’єктива AF-P NIKKOR 70–300mm f/4.5-5.6E ED VR. Швидше АФ та режим SPORT VR зосереджуються на дії без втрати різкості. Завдяки легшому та захищеному від несприятливих погодних умов корпусу об’єктив можна взяти із собою будь-куди.

Найновіша версія цього повнокадрового телеоб’єктива зі змінною фокусною відстанню здатна робити виняткові зображення й відео та відобразити все: від радісних емоцій переможця до польоту птаха. Як об’єктив AF-P NIKKOR, він оснащений кроковим мотором Nikon, який фокусується на об’єктах надзвичайно швидко та безшумно. Тепер система зменшення вібрацій (VR) працює швидше, тихіше й ефективніше. Також цей об’єктив оснащено режимом SPORT VR, успадкованим від професійних об’єктивів Nikon. Режим SPORT VR, який обожнюють усі фотографи, що знімають динамічні сюжети, дає їм змогу надійно відстежувати об’єкти, які швидко рухаються, навіть за умови хаотичного руху. До додаткових функцій від професійних об’єктивів Nikon входить електромагнітна діафрагма, яка гарантує точність експозиції під час зйомки з великою частотою кадрів. А також перемикачі режимів фокусування A/M і M/A, що дають змогу коригувати ручне фокусування простим повертанням кільця фокусування. Фотографи, що знімають спортивні події, надають перевагу режиму M/A, який дає змогу перемикатися майже миттєво. Режим фокусування A/M менш чутливий, що запобігає ненавмисному перемиканню на ручний режим.

Дірк Яспер (Dirk Jasper), менеджер із маркетингу продукції компанії Nikon Europe, зазначає: «Новий об’єктив AF-P 70–300 мм відкриває безліч можливостей для телефотозйомки з рук. Компанія Nikon уже має досвід інтегрування вдосконаленої професійної технології в доступні за ціною об’єктиви, і цей новий об’єктив зі змінною фокусною відстанню є найновішим доказом цього. Такі професійні функції, як перемикання між режимом SPORT VR і режимом коригування ручного фокусування M/A, мають важливе значення для фотографів, що знімають у дуже складних умовах».

Суттєве вдосконалення – нові функції об’єктива AF-P NIKKOR 70–300mm f/4.5-5.6E ED VR

Завдяки більшій гнучкості цей телеоб’єктив зі змінною фокусною відстанню діапазоном 70–300 мм (105–450 мм у разі використання дзеркальної фотокамери Nikon формату DX) тепер оснащено мінімальною дистанцією фокусування, що становить 1,2 м в усьому діапазоні масштабування, і максимальним коефіцієнтом репродукції 0,25.
Кроковий мотор AF-P забезпечує надзвичайно швидке та безшумне автофокусування. Дає змогу записувати відео з практично безшумною роботою мотора.
Удосконалена технологія зменшення вібрацій (VR) робить можливою зйомку з витримкою до 4,5 разів довше, ніж це можливо у звичайному режимі.¹
Режим SPORT VR забезпечує стабільніше зображення у видошукачі під час надзвичайно динамічної зйомки або зйомки панорами.
Захищений від несприятливих погодних умов корпус забезпечує надійний захист кожної рухомої частини об’єктива від пилу й крапель води завдяки повній герметизації.
Електромагнітна дев’ятипелюсткова діафрагма гарантує постійне автоматичне регулювання експозиції навіть під час високошвидкісної зйомки. Заокруглені пелюстки діафрагми забезпечують природний ефект боке.
Надзвичайний контроль дає змогу перемикатися між режимами фокусування A/M і M/A. Кільце фокусування й кільце масштабування оснащені рифленим покриттям, яке забезпечує надійне тримання фотокамери.

¹ Відповідно до стандартів CIPA.