Nikon Imaging | Україна | Європа

17-08-2016

Компанія Nikon представляє лінійку нових супертелеоб’єктивів із кроковим мотором AF-P

Амстердам, Нідерланди, 17 серпня 2016 року. Компанія Nikon поповнює свій модельний ряд об’єктивів DX NIKKOR легкими супертелеоб’єктивами AF-P DX NIKKOR 70–300mm f/4.5–6.3G ED VR та AF-P DX NIKKOR 70–300mm f/4.5–6.3G ED.

Ці швидкі, точні та безшумні об’єктиви чудово підійдуть для ознайомлення з творчими можливостями телефотозйомки. Завдяки універсальному діапазону фокусних відстаней від 70 до 300 мм цей об’єктив ідеально підходить для зйомки великих планів віддалених об’єктів, зйомки під час подорожей та аматорської зйомки дикої природи. Елементи з оптичного скла з наднизькою дисперсією (ED), що використовуються в кожному об’єктиві, дають змогу отримувати яскраві кольорові зображення неперевершеної контрастності та чіткої деталізації. Обидва об’єктиви оснащені новим безшумним кроковим мотором Nikon AF-P, який ідеально підходить для фото- та відеозйомки. Об’єктив AF-P DX NIKKOR 70–300mm ED VR оснащено технологією зменшення вібрацій від Nikon, яка усуває розмиття на зображеннях, знятих навіть у максимальному телескопічному положенні. Обидва об’єктиви вигідно відрізняються розміром: завдяки компактній конструкції їх зручно носити із собою. Вона також забезпечує кращий баланс під час зйомки на невеликі цифрові дзеркальні фотокамери Nikon з одним об’єктивом, що особливо добре для початківців.* 

Розповідає Джорді Брінкман (Jordi Brinkman), менеджер відділу продукції компанії Nikon Europe: «Нові об’єктиви NIKKOR 70–300mm AF-P – це чудові інструменти для фотографів, які хочуть відкрити для себе світ телефотозйомки. Удосконалена конструкція об’єктивів відрізняється невеликою вагою. Також це перші телеоб’єктиви, які оснащено мотором Nikon AF-P для фокусування.»

Кроковий мотор

Кроковий мотор Nikon забезпечує плавне й швидке автофокусування. Під час фотозйомки зі збільшенням об’єкти миттєво потрапляють точно у фокус. Під час відеозйомки запроваджений мотор дає змогу плавно зсувати фокус з одного об’єкта на інший, при цьому привод мотора працює майже безшумно. Таким чином якість відео не буде зіпсовано звуком від фокусування об’єктива.

Спрощене керування й зручна конструкція

Обидва супертелеоб’єктиви, створені з думкою про фотографів-початківців, пропонують інтуїтивно просте керування зйомкою. Користувачі можуть переходити між режимами автоматичного й ручного фокусування за допомогою меню фотокамери.** Оскільки на корпусі об’єктива відсутні елементи керування, користувач може не боятися, що під час зйомки випадково змінить потрібні параметри. Завдяки компактним розмірам об’єктивів ви зможете подорожувати без зайвих речей. Об’єктив AF-P DX NIKKOR 70–300mm f/4.5–6.3G ED важить лише 400 г, а об’єктив AF-P DX NIKKOR 70–300mm f/4.5–6.3G ED VR – 415 г.

*Цей об’єктив сумісний із фотокамерами таких серій: D3000 (починаючи з моделі D3300), D5000 (починаючи з моделі D5200) і D7000 (починаючи з моделі D7100). Також підтримується фотокамера D500. Зверніть увагу, що для сумісних фотокамер може знадобитись оновлення мікропрограми.
**Працює лише з фотокамерами таких серій: D3000 (починаючи з моделі D3300) і D5000 (починаючи з моделі D5200). Для сумісних фотокамер може знадобитись оновлення мікропрограми.