Nikon Imaging | Україна | Європа

14-07-2016

Nikon представляє нову серію підзорних труб MONARCH

Амстердам, Нідерланди, 14 липня 2016 року. Корпорація Nikon радо повідомляє про випуск нових моделей підзорних труб MONARCH. Новий модельний ряд складається з чотирьох корпусів підзорних труб і трьох окулярів, ексклюзивно розроблених саме для цієї серії. Завдяки новій оптичній конструкції підзорні труби MONARCH вирізняються відмінними оптичними характеристиками та неймовірно чіткою передачею зображення. Як моделі-наступниці підзорних труб ED82/EDIII вони гарантують незабутні враження від спостереження за природою.

Завдяки використанню скла з наднизькою дисперсією (ED) від Nikon підзорні труби MONARCH вирізняються контрастним полем зору та реалістичною передачею кольорів. Багатошарове покриття на всіх лінзах та поверхнях призм забезпечує максимальне пропускання світла, а оптимізована система фокусування дає змогу швидше й точніше фокусуватися на об’єктах.

В окулярах MEP використовується нова оптична система – полеспрямна група лінз, завдяки якій досягається рівномірна різкість і чіткість по всьому полю зору. Водночас окуляри мають довгий винос вихідної зіниці. Коли будь-який окуляр МЕР установити на підзорну трубу, він стає водонепроникним. Це дає змогу безпечно користуватися трубою навіть за дуже мінливих погодних умов.

Корпус підзорної труби виготовлено зі сплаву алюмінію, що гарантує додаткову міцність і довговічність. Саме тому підзорні труби цієї серії є відмінним вибором для любителів відпочинку на природі та ідеально підходять для найрізноманітніших занять – від спостереження за птахами до милування красою нічного неба. Куди б ви не мандрували, якими б складними не були погодні умови, підзорні труби MONARCH будуть надійними супутниками й помічниками в будь-яких пригодах.