Nikon Imaging | Україна | Європа

17-08-2016

Робіть ефектні знімки й діліться ними разом із новою цифровою дзеркальною фотокамерою з одним об’єктивом Nikon D3400

Амстердам, Нідерланди, 17 серпня 2016 року. Компанія Nikon представляє цифрову дзеркальну фотокамеру з одним об’єктивом D3400 формату DX, яка фантастично легко робить високоякісні зображення й дає змогу миттєво ними ділитися. D3400 – це перша цифрова дзеркальна фотокамера Nikon з одним об’єктивом для початківців, яка відрізняється наявністю програми SnapBridge¹, що робить цю модель ідеальною для тих, хто хоче перейти від миттєвих знімків до більш професійної зйомки й бажає відразу ділитися своїми зображеннями.

Програма SnapBridge від Nikon використовує технологію Bluetooth® low energy (BLE)², завдяки чому фотокамера має постійний зв’язок зі смартфоном або планшетом, не надто виснажуючи ресурс свого заряду. Користувачі моделі D3400 можуть автоматично синхронізувати зроблені фотографії, де б вони не перебували. Візьміть свій інтелектуальний пристрій, з’єднаний із фотокамерою, і насолоджуйтеся переглядом фотографій, які будуть уже в ньому, – так ви завжди зможете швидко ділитися знімками з друзями без жодних проблем. І зауважте, що це будуть кадри чудової якості. Зображення надзвичайно деталізовані завдяки великому датчику формату DX із роздільною здатністю 24,2 мегапікселя, потужному процесору EXPEED 4 й об’єктиву NIKKOR. Користувачі отримають задоволення від можливості робити яскраві знімки навіть за умов низького освітлення й створювати портрети з плавним розмиттям тла. Окрім фотографій, нова фотокамера Nikon може похвалитися визнаною функцією «D-відео», з якою ви зможете з легкістю знімати відеоепізоди кінематографічної якості. Навіть новачки, що недавно займаються відеозйомкою, матимуть змогу знімати відео за умов будь-якого наявного освітлення й виділяти об’єкти на красиво розмитому тлі завдяки швидкому об’єктиву NIKKOR.

Джорді Брінкмен (Jordi Brinkman), менеджер із продукції компанії Nikon Europe, відзначає: «Фотокамера D3400 – це чудове доповнення успішної серії D3000 від компанії Nikon. Вона успадкувала випробувану часом першокласну технологію від потужніших цифрових дзеркальних фотокамер Nikon з одним об’єктивом, але при цьому зберегла простоту використання, якою відзначається ця серія для початківців. Зокрема постійний зв’язок, забезпечений програмою SnapBridge, означає, що люди можуть випробувати справжню зйомку й постійно перебувати на зв’язку, як це відбувається під час користування смартфонами».

Додаткові основні характеристики

- Невелика цифрова дзеркальна фотокамера з одним об’єктивом із неперевершеним ресурсом зйомки: до 1200 знімків за один цикл заряджання³ завдяки технології низького енергоспоживання та використанню елемента живлення високої ємності.
Бездоганний результат в умовах низького освітлення: діапазон ISO від 100 до 25 600 на рівень вищий порівняно з максимальним значенням ISO, яке пропонує попередниця D3300.
Режим довідки. Для користувачів, які тільки починають зйомку цифровою дзеркальною фотокамерою з одним об’єктивом, режим довідки демонструє, як регулювати параметри фотокамери, щоб отримати фотографії та відео найвищої якості.
Перевагою цифрової дзеркальної фотокамери Nikon з одним об’єктивом є виключна швидкість, точність і зручність у використанні, які забезпечують система різкого автофокусування (АФ) і яскравий оптичний видошукач.
Функція «D-відео» записує плавні відеоепізоди в якості Full HD з частотою кадрів до 50p/60p.
Розширювана система: сумісність з усіма об’єктивами NIKKOR формату DX і простими у використанні спалахами Nikon Speedlight.
Комплекти. Модель D3400 випускається в комплекті, до якого входять фотокамера й один або два об’єктиви NIKKOR. Робіть знімки кожного дня завдяки універсальному стандартному об’єктиву зі змінною фокусною відстанню або виберіть комплект з об’єктивом AF-P DX NIKKOR 70–300mm f/4.5–6.3G ED VR, і досягайте нових вершин. Комплекти з об’єктивом AF-P NIKKOR – це чудовий вибір для любителів відеозйомки, оскільки ці об’єктиви мають швидке й тихе фокусування, що забезпечує бездоганну зйомку відео, під час якої привод мотора працює майже безшумно.


¹ Оскільки фотокамера D3400 не підтримує підключення до мережі Wi-Fi, недоступні такі функції програми SnapBridge: дистанційна зйомка за допомогою інтелектуального пристрою, передавання нерухомих зображень в оригінальному розмірі, передавання відео.
² Текстовий символ і логотипи Bluetooth® є зареєстрованими торговими марками компанії Bluetooth SIG Inc., які корпорація Nikon і її афілійовані особи використовують за ліцензією.
³ Показники вимірювалися відповідно до стандартів CIPA у покадровому режимі з вимкненою технологією Bluetooth®.