Nikon Imaging | Україна | Європа

17-08-2016

Флагман корпорації Nikon, цифрова дзеркальна фотокамера з одним об’єктивом D500 формату DX, отримала нагороду EISA

Амстердам, Нідерланди, 17 серпня 2016 року. Корпорація Nikon радо повідомляє, що фотокамера Nikon D500, цифрова дзеркальна фотокамера з одним об’єктивом формату DX, отримала нагороду European Prosumer DSLR Camera 2016-2017 (Найкраща європейська напівпрофесійна цифрова дзеркальна фотокамера з одним об’єктивом 2016–2017 років) від Європейської асоціації з обробки зображень і звуку (EISA).

Це третя значна нагорода, яку фотокамера D500 отримала цього року, зокрема вона стала переможцем конкурсу Асоціації видавців журналів про фотографію TIPA Awards 2016 у категорії Best APS-C DSLR Expert (Найкраща експертна цифрова дзеркальна фотокамера з одним об’єктивом із сенсором APS-C) й отримала нагороду за найкращий дизайн Red Dot Award: Product Design 2016.

Коментарі EISA щодо фотокамери Nikon D500 – переможця в категорії European Prosumer DSLR Camera 2016-2017

Флагман корпорації Nikon, цифрова дзеркальна фотокамера з одним об’єктивом D500 формату DX, яка славиться високошвидкісною неперервною зйомкою з частотою приблизно 10 кадрів на секунду*, ідеально підходить для зйомки рухомих об’єктів. Її потужна 153-точкова система АФ з 99 датчиками перехресного типу забезпечує точне охоплення об’єктів, зокрема тих, що рухаються. Завдяки новому датчику зображення формату DX, кількість ефективних пікселів якого становить 20,9 млн, і який забезпечує відмінну якість зображення з максимальним значенням стандартної чутливості ISO 51200, фотокамера D500 ідеально підходить для зйомки в умовах слабкого освітлення. Великий і яскравий видошукач і задній сенсорний екран із вертикальним нахилом забезпечують чудову якість зображення та простоту у використанні. Більше того, можливість записувати відео з роздільною здатністю 4K і нова технологія зв’язку SnapBridge від Nikon роблять фотокамеру D500 справді вражаючою цифровою дзеркальною фотокамерою з одним об’єктивом.

EISA – це унікальна асоціація, зібрана з представників понад 50 відомих журналів у близько 20 європейських країнах – журналів, що спеціалізуються на домашніх кінотеатрах, мобільній, фото-, відео- й аудіотехніці. Щороку EISA обирає найкращу продукцію різних категорій мобільної, фото- й аудіотехніки, випущеної в Європі протягом попереднього року.

* Приблизна частота кадрів для перезаряджуваного літій-іонного елемента живлення EN-EL15 із повним зарядом за умови використання неперервного слідкувального АФ, витримки 1/250 або коротшої й інших параметрів зі значеннями за замовчуванням.