Nikon Imaging | Україна | Європа

23-08-2016

Я photokina 2016: чого очікувати від Nikon

На цьогорічній виставці photokina компанія Nikon продемонструє продукти, які нададуть фотографам нові можливості

На цьогорічній виставці photokina компанія Nikon продемонструє продукти, які нададуть фотографам нові можливості

Амстердам, 23 серпня 2016 р. Компанія Nikon знову буде в центрі уваги на провідному міжнародному ярмарку фотоіндустрії photokina, що відбудеться в Кельні (Німеччина). Відвідувачі зможуть першими почути нові важливі оголошення та ознайомитися з новинками Nikon на стенді в павільйоні 2.2 виставкового комплексу Koelnmesse. Крім того, найкращі у світі фотографи, які працюють із Nikon, розповідатимуть відвідувачам про секрети створення вражаючих знімків.

На стенді Nikon буде вперше публічно продемонстровано нещодавно анонсовану фотокамеру Nikon D3400. Ви зможете ознайомитися з цією дзеркальною фотокамерою зі змінною оптикою початкового рівня, яка дає змогу з легкістю ділитися зображеннями просто на ходу. Дізнайтеся, як вона спрощує процес фотозйомки, дозволяючи отримувати високоякісні знімки.

Відвідувачі стенда Nikon також зможуть випробувати нові професійні дзеркальні фотокамери зі змінною оптикою, зокрема флагманську модель Nikon D5 формату FX і її зменшену версію Nikon D500. Фотокамера Nikon KeyMission 360 для створення високоякісних знімків із круговою панорамою, що вперше була представлена на виставці CES 2016, теж буде демонструватися на нашому стенді. Крім того, ви зможете наочно ознайомитися з цілою низкою об’єктивів NIKKOR і компактних фотокамер COOLPIX.

Відомі фотографи, що виступатимуть на стенді нашої компанії, також поділяться своїми враженнями від зйомки новими продуктами Nikon. Фотограф National Geographic Емі Вітале (Ami Vitale) представить відвідувачам знімки африканських носорогів і китайських панд великим планом. Фотографії представника Nikon у Європі Джоела Марклунда (Joel Marklund) перенесуть вас за лаштунки найбільших спортивних подій світу, зокрема Олімпійських ігор 2016 у Ріо-де-Жанейро та фіналу Ліги Чемпіонів. Нарешті, ви зможете відчути адреналін мотокросу й фрірану на знімках Марселя Леммерхірта (Marcel Lдmmerhirt), а також дізнатися багато цікавого й корисного від інших фотографів.

Такамі Цутіда (Takami Tsuchida), президент Nikon Europe, відзначив: «Ми раді допомагати фотографам з усього світу створювати якісні знімки. Приємно бачити, як за допомогою наших технологій робляться такі вражаючі кадри. Сьогодні створюється як ніколи багато фотоматеріалів, і наші продукти, представлені на виставці photokina 2016, допоможуть фотографам розкрити свій творчий потенціал і використовувати новаторський підхід, щоб отримувати знімки найвищої якості».

Виставка photokina відкрита для відвідувачів з 10:00 до 18:00 із 20 до 25 вересня 2016 року. Повний розклад виступів і заходів можна буде переглянути на нашому веб-сайті. Останні новини можна дізнатися в Twitter @NikonEurope. Приєднуйтеся до обговорення у Twitter #photokina.