Nikon Imaging | Україна | Європа

06-10-2016

Nikon представляє нові лазерні далекоміри COOLSHOT 80i VR та COOLSHOT 80 VR для гольфу

Амстердам, Нідерланди, 6 жовтня 2016 р. Компанія Nikon радо повідомляє про випуск інноваційних лазерних далекомірів COOLSHOT 80i VR та COOLSHOT 80 VR з оптичною системою зменшення вібрацій (VR).

Система VR від Nikon ефективно зменшує у видошукачі коливання зображення, що виникає внаслідок тремтіння рук (синусоїди), як мінімум до 1/5 (згідно зі стандартами вимірювань Nikon). Оскільки у видошукачі об’єкт залишається нерухомим, виміряти відстань до нього набагато легше. Завдяки цій технології суттєво підвищується точність вимірювання та зменшується кількість помилкових показників, які виникають унаслідок того, що лазерний промінь потрапляє на інший об’єкт.

Обидві моделі мають режим пріоритету першої цілі, який корисний для вимірювання відстані до флагштока на траві, коли на задньому плані є дерева. Крім того, з новою технологією LOCKED ON найближчий об’єкт, до якого пристрій виміряв відстань, позначається у видошукачі відповідним індикатором, тож гольфісти завжди знатимуть точну відстань до флагштока.

Модель COOLSHOT 80 VR вимірює лише фактичну відстань, тоді як COOLSHOT 80i VR має у своєму оснащенні ще й технологію ID, яка визначає відстань з поправкою на схил (відстань по горизонталі ± висота), що робить цю модель відмінним вибором для гри на горбистих полях.

Обидві моделі, COOLSHOT 80i VR та COOLSHOT 80 VR, мають високоякісну оптичну систему з багатошаровим покриттям лінз, що забезпечує яскраве та чітке зображення, видошукач із 6-кратним збільшенням і оригінальний алгоритм Nikon для обробки даних, HYPER READ, який гарантує швидкість вимірювання на рівні 0,5 секунди. Пристрої не лише мають компактний і ергономічний дизайн, але й водонепроникні та захищені від запотівання (відсік для елемента живлення захищено від потрапляння крапель дощу). Це означає, що ці моделі готові до будь-яких погодних умов і з ними ви зможете по-справжньому насолодитися грою.