Nikon Imaging | Україна | Європа

06-10-2016

Nikon представляє лазерний далекомір MONARCH 7i VR

Амстердам, Нідерланди, 6 жовтня 2016 р. Компанія Nikon радо повідомляє про випуск інноваційного лазерного далекоміра MONARCH 7i VR з оптичною системою зменшення вібрацій.

далекомір MONARCH 7i VR ефективно зменшує у видошукачі коливання зображення, що виникає внаслідок тремтіння рук (синусоїди), як мінімум до 1/5, згідно зі стандартами вимірювань Nikon. Зображення у видошукачі залишається нерухомим, тому націлитися просто на центр мішені набагато легше. Фактична дальність роботи пристрою становить 915 метрів, але в поєднанні із системою зменшення вібрацій (VR) цей показник збільшується навіть для невеликих об’єктів.

Крім того, лазерний далекомір MONARCH 7i VR має високоякісний видошукач із 6-кратним збільшенням і оптичну систему з багатошаровим покриттям лінз, що забезпечує яскраве та чітке зображення. Технологія ID показує відстань по горизонталі, а оригінальний алгоритм Nikon для обробки даних, HYPER READ, відображає результати вимірювання вже через 0,5 секунди незалежно від відстані до об’єкта.

MONARCH 7i VR має компактний і зручний корпус і водночас вирізняється високими оптичними характеристиками. Відстань до об’єкта вимірюється точно та швидко, тож цей далекомір можна використовувати для активного відпочинку, навіть коли важать долі секунди. Крім цього, водонепроникність і захищеність від запотівання (відсік для елемента живлення захищено від потрапляння крапель дощу) роблять його надійним помічником навіть у найскладніших ситуаціях.