Nikon Imaging | Україна | Європа

10-11-2016

Дайте волю творчості разом із новою фотокамерою D5600 із можливістю постійного підключення

Амстердам, Нідерланди, 10 листопада 2016 р. Компанія Nikon поповнює лінійку фотокамер із підтримкою SnapBridge новою моделлю D5600. Це нова цифрова дзеркальна фотокамера формату DX для людей, які прагнуть пізнати захоплюючий світ фотографії. Коли сонце в зеніті та по землі стрибають грайливі тіні або буквально перед вами розгортаються цікаві події, які варто зняти на відео, нова Nikon D5600 надихне вас і допоможе реалізувати свіжі ідеї.

Головна особливість фотокамери D5600 – це найвища якість зображень. Її великий 24,2-мегапіксельний датчик зображення формату DX дає змогу створювати різкі й чіткі фотографії та відео з дрібними деталями. Завдяки діапазону ISO від 100 до 25 600 одиниць і надвисокій чутливості ISO в 6400 одиниць у режимі «Нічний пейзаж» чудовий результат можна отримати під час зйомки зі слабким освітленням або в складних умовах освітлення. Завдяки програмі SnapBridge від Nikon ви можете автоматично синхронізувати фотографії зі своїм інтелектуальним пристроєм просто під час зйомки, а потім миттєво ділитися ними. Вбудована функція¹ Wi-Fi® фотокамери D5600 дає змогу дистанційно керувати зйомкою за допомогою підключеного інтелектуального пристрою та програми SnapBridge. Під час зйомки з використанням видошукача функція сенсорної Fn пропонує альтернативний інтуїтивний спосіб керування на заміну диску керування чи мультиселектору. Тепер вибирати точку фокусування, налаштовувати функцію «Авт. керування чутливістю» та інші параметри можна на великому сенсорному екрані. Смуга покадрового перегляду, успадкована від професійних фотокамер Nikon D5 і D500, дає змогу швидко прокручувати зображення на екрані в режимі відтворення. Любителі відеозйомки гідно оцінять нову функцію «Сповільнена відеозйомка», успадковану від високотехнологічних цифрових дзеркальних фотокамер Nikon, яка дає змогу просто перетворювати уповільнені сюжети в ефектні високошвидкісні відео.

Розповідає Джорді Брінкман (Jordi Brinkman), менеджер відділу продукції компанії Nikon Europe: «Нова фотокамера D5600 ідеально підходить для прихильників зйомки зі смартфона, які прагнуть розвинути свої фотографічні здібності та поділитися результатом своєї творчості з іншими. Завдяки високочутливому сенсорному екрану зі змінним кутом нахилу та оптичному видошукачу ви зможете втілити власне бачення світу на фотографії. З потужною технологією обробки зображень Nikon кожне ваше фото буде варте того, щоб ним поділитися, а програма SnapBridge допоможе вам зробити це легко й просто».

Основні характеристики

– Якість зображення, притаманна цифровим дзеркальним фотокамерам Nikon. Поєднання великого 24,2-мегапіксельного датчика формату DX, широкого діапазону ISO від 100 до 25 600 одиниць і системи обробки зображень EXPEED 4 дає змогу створювати вражаючі зображення з винятковою деталізацією навіть за умов недостатнього освітлення.
– Програма SnapBridge використовує технологію Bluetooth® low energy², завдяки чому фотокамера D5600 має постійний зв’язок зі смартфоном або планшетом, не надто виснажуючи ресурс свого заряду. Підключення через Bluetooth дає можливість синхронізувати зображення якості цифрової дзеркальної фотокамери і ділитися ними, де б ви не були. За допомогою вбудованого модуля Wi-Fi фотокамери можна легко керувати зйомкою віддалено з інтелектуального пристрою та передавати відео.
– Сенсорний екран зі змінним кутом нахилу. Великий РК-дисплей із діагоналлю 8,1 см, широким кутом огляду та високою роздільною здатністю (1037 тис. точок).
– Оптичний видошукач. Покриття кадру прибл. 95% і прибл. 0,82-кратне збільшення.
– Точне автофокусування. Не упустіть жодну деталь завдяки надчіткій 39-точковій системі автофокусування з дев’ятьма датчиками перехресного типу в центрі та неперервною зйомкою до 5 кадрів на секунду.
– Відео, якими варто ділитися. Записуйте високоякісні відеокліпи у форматі Full HD з частотою кадрів 50p/60p.
– Чудовий вибір для подорожей. Корпус фотокамери важить лише приблизно³ 415 г і має заглиблення ручки, завдяки якому фотокамеру зручно тримати в руці.
– Розширювана система. Сумісність із широким асортиментом об’єктивів NIKKORспалахів Nikon, стерео мікрофоном Nikon ME-1 і безпроводовим мікрофоном ME-W1.
– Комплекти. Фотокамера D5600 випускається в кількох варіантах комплектації. Універсальний комплект, що включає два об’єктиви зі змінною фокусною відстанню та системою VR, чудово підійде для зйомки унікальних сюжетів під час подорожей і віддалених подій. До комплекту входять фотокамера D5600, ширококутний об’єктив зі змінною фокусною відстанню AF-P DX NIKKOR 18-55mm VR і телеоб’єктив зі змінною фокусною відстанню AF-P DX NIKKOR 70-300mm VR. Об’єктиви AF-P NIKKOR – це чудовий вибір для любителів відеозйомки, оскільки ці об’єктиви мають швидке й тихе фокусування, що забезпечує бездоганну зйомку відео, під час якої привод мотора працює майже безшумно.

¹ Wi-Fi® – зареєстрована торговельна марка корпорації Wi-Fi Alliance.
² Текстовий символ і логотипи Bluetooth® є зареєстрованими торговими марками компанії Bluetooth SIG, Inc., які корпорація Nikon і її афілійовані особи використовують за ліцензією.
³ Без елемента живлення/SD-карти
Сумісність для спільного доступу
Щоб використовувати програму Nikon SnapBridge із фотокамерою, її спершу потрібно інсталювати на сумісний інтелектуальний пристрій.
Вимоги програми SnapBridge
Android 5.0 або новішої версії 
Пристрій із Bluetooth 4.0 або новішої версії