Nikon Imaging | Україна | Європа

15-02-2017

Продукти Nikon отримують нагороду "iF Design Award 2017"

Амстердам, Нідерланди, 15 лютого 2017 р. Компанії Nikon і Nikon-Trimble Co., Ltd* з радістю повідомляють, що п’ять їхніх продуктів отримали нагороду "iF Design Award 2017" у своїй лінійці.

Продукти, які отримали нагороди

Цифрова дзеркальна фотокамера – Nikon D5

Найновішу флагманську модель Nikon D5 можна використовувати для зйомки різноманітних сюжетів і об’єктів завдяки надшвидкій взаємодії неперервної зйомки та високій чутливості. Обидві сторони пентапризми удосконалено для задоволення вимог професіоналів, а завдяки дизайну фотокамера виглядає ще міцнішою і швидшою.

Цифрова дзеркальна фотокамера – Nikon D500

Напівпрофесійна фотокамера D500 оснащена 153-точковою системою АФ, як і флагманська модель D5. Надзвичайно потужний датчик APS-C гарантує надшвидку безперервну зйомку з частотою приблизно 10 кадр./с і телефотоефект у разі використання об’єктива формату FX. Інноваційна фотокамера D500 передає відчуття руху завдяки малій пентапризмі (без спалаху), спрямованій безпосередньо на об’єкт, що є головною особливістю фотокамер Nikon серії D.

Екшн-камера – KeyMission 360

Перша екшн-камера Nikon KeyMission 360 – це переносна екшн-камера, оснащена передніми й задніми датчиками зображення та двома об’єктивами NIKKOR, які дають змогу записувати надзвичайно реалістичні відео з роздільною здатністю 4K та охопленням 360 °. Водостійка (30 м), ударостійка, захищена від пилу й морозостійка фотокамера.

Інвертований дослідницький мікроскоп – ECLIPSE Ti2

Це флагманська модель серії інвертованих мікроскопів, які використовуються в біології, медицині та фармацевтичний галузі.

Цей мікроскоп відповідає низці дослідницьких потреб завдяки розширеним функціям, покращеним параметрам використання/стабільності/гнучкості.

Рішення цифрового відтворення зображень – Nivo-i

Nivo-i – це перша модель обладнання для цифрового відтворення зображень, що дає змогу отримувати цифрові зображення й точні дані про географічне розташування.

Вона використовує низку інструментів керування інфраструктурою для запобігання стихійним лихам, зокрема шляхом виявлення та інспектування тріщин на бетонних мостах, моніторингу зсувів ґрунту та створенню рекомендацій для покращення сталевих конструкцій.

"iF Design Awards" – це престижна міжнародна нагорода за дизайн із 1953 року, спонсором якої є компанія iF International Forum Design GmbH. Нагороди охоплюють деякі аспекти, зокрема продукт, комунікацію та дизайн упаковки. Цього року понад 5500 продуктів із 59 країн отримали визнання найвідоміших експертів.

* Nikon-Trimble Co., Ltd. – це спільне підприємство компанії Nikon і американської компанії Trimble Inc, діяльність якого зосереджена на розробці високоточних дослідницьких рішень і підвищенню продуктивності.