Nikon Imaging | Україна | Європа

03-04-2017

Nikon анонсує випуск пам'ятних моделей із нагоди 100-річного ювілею компанії

Амстердам, Нідерланди, 3 квітня 2017 року. Компанія Nikon рада повідомити про випуск лінійки пам'ятних моделей і товарів із нагоди святкування свого 100-річного ювілею 25 липня 2017 р.

Компанія Nikon є міжнародним постачальником унікальної оптоелектроніки й високоточних технологій з часів свого заснування під назвою Nippon Kogaku K.K. у 1917 р. Лінійка ювілейних товарів має спеціальний логотип, оздоблення та деталі, і охоплює дві флагманські цифрові дзеркальні фотокамери, найкращі об’єктиви NIKKOR у серії з максимальною діафрагмою f/2,8, спеціальний набір із трьох об’єктивів NIKKOR, а також ювілейні випуски трьох біноклів.

Крім того, буде представлена спеціальна колекція пам'ятних товарів. Додаткову інформацію можна знайти на сайті, присвяченому 100-річному ювілею компанії http://www.nikon.com/100th/.

Випуск D5 до 100-річного ювілею компанії

D5 – це флагманська цифрова дзеркальна фотокамера Nikon. Цей випуск є втіленням традицій флагманської моделі. Фотокамера має корпус кольору «металік» із печаткою, яка свідчить про внесок Nikon у вивчення та дослідження космічного простору. У комплекті надається ювілейний буклет із відповідною інформацією.

Випуск D500 до 100-річного ювілею компанії

Модель кольору «металік» з ювілейним логотипом поєднує в собі технічну досконалість та елегантність. Вона комплектується ексклюзивним металевим чохлом із логотипом і серійним номером, спеціальною захисною кришкою та шкіряним ремінцем із логотипом.

Випуск NIKKOR 70-200E до 100-річного ювілею компанії

Цей ювілейний випуск AF-S NIKKOR 70-200mm f/2.8E FL ED VR доповнений окремими скляними елементами, які містить його внутрішня конструкція, а також спеціальною підставкою і чохлом, які демонструють реальні переваги об’єктива.

Набір NIKKOR Triple F2.8 Zoom Lens Set до 100-річного ювілею компанії

Об’єктиви NIKKOR вже давно асоціюються з оптичними технологіями Nikon. Цей ювілейний набір складається з трьох об’єктивів із максимальною діафрагмою f/2,8, які символізують бренд NIKKOR. Це ширококутний об’єктив AF-S NIKKOR 14-24mm f/2.8G ED, стандартний об’єктив AF-S NIKKOR 24-70mm f/2.8E ED VR і телеоб’єктив AF-S NIKKOR 70-200mm f/2.8E FL ED VR. Ювілейний серійний номер нанесено на всі три об’єктиви.

Випуски WX 7×50 IF і WX 10×50 IF до 100-річного ювілею компанії

У цих випусках нової серії WX з ультрашироким полем зору (WX 7×50 IF, WX 10×50 IF) ексклюзивний серійний номер знаходиться на верхній частині центрального вала. Ювілейний логотип нанесено на нижню частину центрального вала бінокля, а також на ексклюзивний шкіряний ремінець, який комплектується разом зі стандартним ремінцем. Загальна кількість ювілейних біноклів обмежена сотнею екземплярів (7×50 і 10×50 разом).

Випуск 8×30 E II до 100-річного ювілею компанії

Ювілейна модель бінокля 8×30E II від Nikon із класичним дизайном набула високої популярності ще з моменту свого першого випуску. Ця модель кольору «металік» має ювілейний логотип і ексклюзивне оздоблення. Вона комплектується спеціальним ремінцем і чохлом.

Колекція товарів до 100-річного ювілею компанії Nikon

Кришталева Nikon Model I до 100-річного ювілею компанії Nikon

Чудова кришталева копія першої 35-мм фотокамери Nikon, легендарної моделі I 1948 року, створена за участю Swarovski*, провідного світового виробника прикрас з кришталю.

Колекція значків до 100-річного ювілею компанії Nikon

Ця колекція значків відтворює найпопулярніші продукти та рішення Nikon, які мають історичне значення, а також корпоративний логотип, який використовувався протягом останнього сторіччя.

Мініатюрна фотокамера Nikon F до 100-річного ювілею компанії Nikon

Історичну модель Nikon F, першу флагманську фотокамеру, яка встановила стандарт для дзеркальних фотокамер з одним об’єктивом по всьому світу, точно відтворено в масштабі 1:2.

Високоякісний ремінець фотокамери до 100-річного ювілею компанії Nikon

Цей ремінець повністю виготовлено з найкращої італійської шкіри, тому з часом він стає ще зручнішим.

Подробиці будуть доступні в червні.
Додаткову інформацію можна дізнатися на нашому сайті, присвяченому 100-річному ювілею компанії.

*Swarovski – це товарний знак або зареєстрований товарний знак компанії Swarovski AG.

Технічні характеристики, дизайн, назва продукту та перелік аксесуарів, які постачаються в комплекті, можуть відрізнятися залежно від країни чи регіону. Технічні характеристики та обладнання можуть змінюватися без попереднього повідомлення або зобов’язань із боку виробника.