Nikon Imaging | Україна | Європа

28-04-2017

Чотири продукти Nikon отримали нагороди конкурсу TIPA Awards 2017: Nikon D5600, COOLPIX W100, PC NIKKOR 19mm f/4E ED і KeyMission 360

Амстердам, Нідерланди, 28 квітня 2017 р. Корпорація Nikon радо повідомляє, що чотири її продукти отримали престижні нагороди конкурсу TIPA Awards 2017, який проводить Асоціація видавців журналів про фотографію (TIPA), авторитет світового рівня у сфері фотозйомки. Фотокамера Nikon D5600 стала переможцем у категорії Best DSLR Entry Level (Найкраща цифрова дзеркальна фотокамера початкового рівня зі змінною оптикою), фотокамера COOLPIX W100 отримала нагороду в категорії Best Rugged Camera (Найкраща надійна фотокамера), модель PC NIKKOR 19mm f/4E ED перемогла в категорії Best Professional Lens (Найкращий професійний об’єктив), а камера KeyMission 360 – у категорії Best 360° Camera (Найкраща фотокамера з охопленням 360°).

Для участі в конкурсі редактори престижних фотожурналів з усього світу обрали продукти для фотозйомки та роботи з зображеннями, випущені в період з 1 квітня 2016 р. по 31 березня 2017 р. в різних категоріях.

Коментарі TIPA щодо Nikon D5600 – переможця в категорії Best DSLR Entry Level

24,2-мегапіксельна фотокамера Nikon D5600 формату DX використовує програму SnapBridge від Nikon. Ця програма призначена для дистанційної зйомки і дає змогу автоматично переносити зображення з фотокамери на сумісний смартфон або планшет за допомогою Bluetooth. Відеозаписи теж можна переносити на інші пристрої завдяки вбудованій можливості підключення до мережі Wi-Fi. Ця фотокамера може виконувати зйомку в неперервному режимі зі швидкістю 5 кадр./с. Вона оснащена системою АФ із 39 точками фокусування й має діапазон ISO від 100 до 25 600 одиниць. Сенсорний РК-дисплей зі змінним кутом нахилу, діагоналлю 8,1 см (3,2 дюйма) і роздільною здатністю 1037 тис. точок дає вам змогу розкрити свої творчі здібності: можна використовувати різноманітні спецефекти або стандартні режими й шаблони експозиції.

Крім того, ця фотокамера дає змогу знімати відео у форматі Full HD із частотою кадрів 60p і створювати нерухомі зображення у власному форматі Nikon – NEF (RAW).

Коментарі TIPA щодо COOLPIX W100 від Nikon – переможця в категорії Best Rugged Camera

Доступна за ціною фотокамера W100 оснащена датчиком КМОН із роздільною здатністю 13,2 мегапікселя, який дає змогу знімати нерухомі зображення з частотою приблизно 4,7 кадр./с і відео у форматі Full HD із частотою кадрів 30p. Вона є водонепроникною, витримуючи занурення під воду на глибину до 10 м, ударостійкою (витримує падіння з висоти до 1,8 м), морозостійкою (витримує температуру до -10 °C) і пилонепроникною. Об’єктив NIKKOR із трикратним оптичним масштабуванням і змінною фокусною відстанню 30–90 мм (в еквіваленті формату 35 мм) оснащений функцією "Електронний VR" (зменшення вібрацій). РК-дисплей із матрицею TFT, діагоналлю 2,7 дюйма й роздільною здатністю 230 тис. точок має функцію 5-рівневого регулювання яскравості. У цій фотокамері доступно кілька сюжетних режимів, а також корекція експозиції з діапазоном +/-2 ЗЕ. Спеціальні кнопки для зйомки одним дотиком спрощують зйомку за несприятливих погодних умов і підводну зйомку, а програма SnapBridge від Nikon дає змогу легко зберігати знімки на смартфонах і ділитися ними.

Коментарі TIPA щодо PC NIKKOR 19mm f/4E ED – переможця в категорії Best Professional Lens

Професіонали, що знімають витвори архітектури й інтер’єри в умовах обмеженого простору, оцінять якість і функціональність цього об’єктива для повнокадрової зйомки з функціями керування перспективою й можливостями нахилу й зсуву. Він складається з трьох елементів з оптичного скла з наднизькою дисперсією й двох асферичних елементів і має нанокристалічне покриття та покриття Super Integrated Coating. Діапазон нахилу цього об’єктива становить +/- 7,5°, діапазон зсуву – +/- 12 мм, а кут обертання – до 90°. Крім того, цей об’єктив забезпечує максимальний контроль перспективи: нахил і зсув можна регулювати окремо й без блокування, причому нахил може бути паралельним або перпендикулярним до зсуву. Об’єктив має фтороване покриття на передніх і задніх елементах, яке захищає від пилу, бруду, води й жиру, а також електромагнітний механізм діафрагми з мінімальним значенням f/32.

Коментарі TIPA щодо KeyMission 360 – переможця в категорії Best 360° Camera

Завдяки охопленню 360 градусів фотокамера KeyMission 360 дає змогу користувачам створювати відеозаписи й знімки з повним ефектом присутності та ділитися ними. Крім того, вона є водонепроникною, ударо- та морозостійкою й не потребує додаткового корпусу для захисту. Ця фотокамера може записувати відео у форматі 4K HD, створювати знімки з роздільною здатністю 23,9 мегапікселя й знімати сюжети з інтервальною зйомкою, а інтеграція з Nikon SnapBridge дає змогу передавати знімки в бездротових мережах. Найменша дистанція фокусування становить приблизно 30 см із кутом огляду 8,2 мм (еквівалент формату 35 мм). Компактна (61,1 x 65,7 x 60,1 мм) і легка (198 г) фотокамера дає змогу створювати знімки в найрізноманітніших ситуаціях, а спеціальні аксесуари для кріплення роблять її ще зручнішою.