Nikon Imaging | Україна | Європа

31-05-2017

Ширококутний. Надширококутний. Риб’яче око. Три нові об’єктиви NIKKOR розкривають нові можливості зйомки.

Амстердам, Нідерланди, 31 травня 2017 р. Nikon розширює портфель об’єктивів першим у своєму роді об’єктивом NIKKOR формату FX зі змінною фокусною відстанню типу «риб’яче око», світлосильним 28-міліметровим об’єктивом формату FX із фіксованою фокусною відстанню та надширококутним об’єктивом формату DX зі змінною фокусною відстанню. Ці три об’єктиви призначені для фотографів, які хочуть розширити простір і підкреслити перспективу, – вони розкривають цілий світ нових можливостей.

Визначна подія, весілля, портрет, подорож або пейзаж – незалежно від місця чи типу зйомки фотографи отримують безліч нових можливостей, щоб розказати унікальну історію за допомогою нового об’єктива AF-S NIKKOR 28mm f/1.4E ED. Ставши новачком у визнаній серії об’єктивів NIKKOR з діафрагмою f/1,4, цей агрегат забезпечує бездоганну якість за будь-яких умов освітлення й стане справжньою знахідкою для фотографів із вишуканим художнім смаком. Фотографи, які хочуть робити знімки під несподіваним кутом, можуть перейти від типової круглястої перспективи до повнокадрових знімків, використовуючи перший об’єктив зі змінною фокусною відстанню типу «риб’яче око» від Nikon. Удосконалена оптична конструкція об’єктива AF-S FISHEYE NIKKOR 8–15mm гарантує бездоганну якість і універсальність. А прихильники формату DX, готові до незвичних кадрів, точно оцінять новий об’єктив зі змінною фокусною відстанню AF-P DX NIKKOR 10–20mm VR. Цей об’єктив простий і компактний, тому ідеально підходить для мандрівників. Також він ширококутний і має змінну фокусну відстань, пропонуючи неперевершену якість зображення за помірною ціною. Він чудово пасуватиме компактним цифровим дзеркальним фотокамерам Nikon формату DX із високою роздільною здатністю.

Дірк Яспер (Dirk Jasper), менеджер із маркетингу продукції компанії Nikon, зазначає: «Фотографія – це завжди унікальні історії, а широкий кут допомагає побачити та показати нові деталі знайомого світу навколо. Ми з гордістю представляємо наші три нові моделі ширококутних об’єктивів серії NIKKOR. Кожен із них надає нові можливості: свіжі техніки для написання історій і створення знімків бездоганної якості, якими так славиться лінійка NIKKOR».

AF-S FISHEYE NIKKOR 8–15mm f/3.5–4.5E ED. Два ефекти «риб’яче око» в одному об’єктиві. Легко переключайтеся з 8-міліметрового круглястого формату на 15-міліметрові повнокадрові знімки типу «риб’яче око». Ви можете бути впевнені, що отримаєте високоякісні знімки з високою роздільною здатністю та бездоганною різкістю навіть з максимальним значенням діафрагми f/3,5. Отримуйте чудові знімки з мінімальної дистанції фокусування 0,16 м. Крім того, цей об’єктив може похизуватися високою стійкістю до пилу та потрапляння крапель води, а також блендою об’єктива, що може служити і кришкою для нього.

AF-S NIKKOR 28mm f/1.4E ED. Утілюйте задуми. Розкажіть свою історію. Не проґавте жодної деталі. Маєте вишуканий стиль? Не йдіть на компроміси, отримуючи бездоганно якісні зображення з високою роздільною здатністю за будь-яких умов освітлення та навіть під час ширококутної зйомки. Мінімальна дистанція фокусування, що становить лише 0,28 м, надає ще більше можливостей. Крім того, об’єктив відзначається високою стійкістю до пилу та потрапляння крапель води для найбільш екстремальних погодних умов зйомки.

AF-P DX NIKKOR 10–20mm f/4.5-5.6G VR. Найбільш незвичні кадри. Від далеких горизонтів до повнокадрових великих планів – легко створюйте різноманітні зображення, використовуючи діапазон фокусної відстані від 10 до 20 мм і мінімальну дистанцію фокусування 0,22 м. А завдяки вражаючій системі зменшення вібрацій від компанії Nikon зображення будуть завжди різкими – навіть в умовах недостатнього освітлення. Кроковий мотор AF-P гарантує плавне, швидке й практично безшумне автофокусування, що стане додатковою перевагою під час зйомки відео.