Nikon Imaging | Україна | Європа

22-05-2017

Фотокамера Nikon D500 отримала нагороду Camera GP 2017 у номінації Editors Award

Амстердам, Нідерланди, 22 травня 2017 р. Компанія Nikon із радістю повідомляє, що її цифрова дзеркальна фотокамера D500 отримала гран-прі Camera GP (Grand Prix) 2017 у категорії Editors Award (Вибір редакторів), додавши його до нагород від TIPA й EISA та інших своїх здобутків.

Нагороди Camera GP вручаються за підтримки прес-клубу Camera Journal Press Club (C.J.P.C., Японія), створеного у вересні 1963 р. Станом на квітень 2016 р. до складу цього прес-клубу входили редактори 12 фотожурналів. Учасники C.J.P.C. обирають переможців у категорії Editors Award, нагороду в якій цього року здобула фотокамера D500, за свою популярність та інноваційність.

Фотокамера D500 уже отримала три престижні нагороди. Зокрема, вона стала переможцем конкурсу TIPA Awards 2016 у категорії Best APS-C DSLR Expert (Найкраща експертна цифрова дзеркальна фотокамера з сенсором APS-C) і отримала нагороду EISA Awards European Prosumer DSLR Camera 2016-2017.

Коментар журі щодо вибору D500

"D500 – це довгоочікувана нова високотехнологічна модель із лінії дзеркальних фотокамер Nikon із сенсором APS-C. Вона забезпечує ідеальний баланс неперевершених характеристик і ціни. Її базові компоненти, як-от датчик автофокусування, успадкований від D5, "повнорозмірної" флагманської моделі Nikon з об’єктивом формату 35 мм [135], але вартість цієї фотокамери робить її доступною звичайному споживачеві. D500 робить формат APS-C привабливішим завдяки міцному й надійному корпусу, видошукачу з високою роздільною здатністю й ефективній неперервній зйомці. За всіма цими параметрами D500 можна назвати моделлю найвищого класу. Вона оснащена надзвичайно точною системою АФ, точки фокусування якої охоплюють велику ділянку кадру, і забезпечує чітку й різку зйомку рухомих об’єктів. Хоча сьогодні стрімко розвиваються бездзеркальні фотокамери, модель D500 нагадує про переваги дзеркальних фотокамер".

Основні особливості фотокамери D500

·Система АФ зі 153 точками нового покоління, яка забезпечує відмінне охоплення об’єкта зйомки в будь-яких умовах.

·Високошвидкісна неперервна зйомка: до 200 знімків в одній серії й до 10 кадр./с (для створення 14-бітних зображень у форматі RAW зі стисненням без втрати даних).

·Компактна конструкція з датчиком формату DX для динамічної зйомки.

·Чудовий вибір для професіоналів – підтримка зйомки відео у форматі 4K UHD (3840 × 2160).

·Нова система обробки зображень EXPEED 5 має широкий діапазон стандартних значень чутливості (до ISO 51 200) з можливістю додаткового розширення до Hi 5 (еквівалент ISO 1 640 000).

·Монітор вертикального нахилу з сенсорним екраном діагоналлю 3,2 дюйма з високою роздільною здатністю робить зйомку ще зручнішою.

·Підтримка SnapBridge – програми, яка забезпечує просте підключення фотокамери до інтелектуальних пристроїв.