Nikon Imaging | Україна | Європа

18-07-2017

Торуючи дорогу переповненими вулицями Токіо

Компанія Nikon випускає нову серію туристичних фотографій, присвячених унікальним особливостям токійського мегаполіса. Усі знімки зроблено за допомогою універсальних об’єктивів зі змінною фокусною відстанню.

Амстердам, Нідерланди. 18 липня 2017 р. Темою сьогоднішньої ексклюзивної серії знімків, створеної польським майстром туристичної фотографії Лукашем Палкою (Lukasz Palka), стала сутність Токіо, найбільшого у світі міста й колиски компанії Nikon. Завданням майстра було показати найголовніші деталі, що роблять це місто таким особливим.

Цього року Nikon святкує свій 100-річний ювілей*, тож знімки демонструють широкі можливості телефотооб’єктивів і універсальних об’єктивів зі змінною фокусною відстанню від компанії Nikon, зокрема можливість виокремлювати деталі на фоні хаосу й сум’яття. Об’єктиви NIKKOR ідеально підходять для туристичної фотографії, тож Лукашу вдалося створити глибоко вражаючі знімки, що показують моменти спокою серед хаосу рідного міста Nikon. Нічне життя, залите світлом неонових вивісок, унікальний баланс традицій і сучасності, дивовижні міські пейзажі – усе це робить Токіо раєм для прихильників туристичної фотографії та фантастичним місцем для зйомок.

На фотографіях показано нескінченні натовпи на перехресті Сібуя, хмарочос «Вежа Морі», буддійських монахів і вуличне життя Токіо.

Лукаш Палка: D5, AF-S NIKKOR 24-120mm f/4G ED VR

Лукаш Палка: D500, AF-S DX NIKKOR 18-300mm f/3.5-6.3G ED VR

Під час роботи над серією фотознімків Лукаш використовував фотокамери D5, D500 і D7500 разом із такими об’єктивами NIKKOR:
AF-S DX NIKKOR 18-300mm f/3.5-6.3G ED VR. Універсальний і надзвичайно компактний об’єктив, що ідеально підходить тим, хто любить мандрувати без зайвого багажу, не жертвуючи якістю знімків і не обмежуючи свої можливості фотозйомки. Завдяки системі Nikon для зменшення вібрацій об’єктив забезпечує високу різкість знімків навіть під час зйомки з рук у положенні супертелефото.
AF-S NIKKOR 24-120mm f/4G ED VR. Компактний і універсальний об’єктив зі змінною фокусною відстанню й п’ятикратним збільшенням дає змогу робити різкі знімки навіть за недостатнього освітлення, а нанокристалічне покриття мінімізує появу ореолів і відблисків.
AF-S NIKKOR 28-300mm f/3.5-5.6G ED VR. Потужний об’єктив формату FX з надвисокою кратністю збільшення 10,7 можна використовувати як для зйомки з широким кутом, так і в положенні телефото. Його широкий діапазон фокусних відстаней 28–300 мм підходить для переважної більшості ситуацій і робить цей об’єктив ідеальним вибором для тих, кому потрібна максимальна якість і мінімум обладнання в сумці.
AF-S NIKKOR 80-400mm f/4.5-5.6G ED VR. Цей потужний телеоб’єктив зі змінною фокусною відстанню призначено для цифрових дзеркальних фотокамер формату FX. Його широкий діапазон фокусних відстаней чудово підходить для зйомки пейзажів. Система Nikon для зменшення вібрацій, що використовується в цьому об’єктиві, дає змогу використовувати в чотири рази довшу витримку, не жертвуючи різкістю зображення навіть під час зйомки з рук.

Лукаш Палка так розповідає про свою поїздку: «Я займаюся здебільшого туристичною фотографією. Для роботи я вибираю надійне й практичне обладнання, з яким мені не доведеться витрачати час на зміну фотокамер і об’єктивів. Кожна мить у Токіо – це потенційний кадр. Кожен із чотирьох об’єктивів, якими я користувався, допоміг мені впоратися з хаотичним виром життя цього чарівного міста й показати основні риси, що роблять його таким особливим. Фінальні знімки не лише демонструють мою пристрасть, а й допомагають поглянути на цей дивовижний мегаполіс під іншим кутом».

Лукаш Палка: D5, AF-S NIKKOR 80-400mm f/4.5-5.6G ED

Лукаш Палка: D5, AF-S NIKKOR 24-120mm f/4G ED VR

Лукаш Палка: D7500, AF-S DX NIKKOR 18-300mm f/3.5-6.3G ED VR

Лукаш Палка: D5, AF-S NIKKOR 28-300mm f/3.5-5.6G ED VR

Обладнання

Під час зйомки Лукаш використовував таке обладнання Nikon:
• D5
• D500
• D7500
• AF-S DX NIKKOR 18-300mm f/3.5-6.3G ED VR;
• AF-S NIKKOR 24-120mm f/4G ED VR;
• AF-S NIKKOR 28-300mm f/3.5-5.6G ED VR;
• AF-S NIKKOR 80-400mm f/4.5-5.6G ED VR.

Дізнайтесь, як користуватись універсальними об’єктивами NIKKOR від Nikon, переглянувши ці практичні відеоролики.

Фотограф

Лукаш Палка народився в Польщі, виріс у Сполучених Штатах і з 2008 року проживає в Японії. У своїх роботах він показує різноманітні аспекти токійського мегаполіса, його мешканців, інфраструктуру, нескінченні історії вуличного життя. Деякі з робіт фотографа було відзначено нагородами. Лукаш також є співзасновником компанії EYExplore Inc. з головним офісом у Японії. Компанія організовує фототури й майстер-класи в Токіо, Кіото й Осаці.

У своїх фотороботах майстер завжди намагається показати красу міста крізь призму людського життя.

https://www.lkazphoto.com/

25 липня 2017 р.