Nikon Imaging | Україна | Європа

25-07-2017

Удосконалення цифрової дзеркальної фотокамери Nikon D850

Амстердам, Нідерланди, 25 липня 2017 року. У зв’язку з майбутнім випуском довгоочікуваної фотокамери Nikon D850 ми з радістю повідомляємо, що це буде цифрова дзеркальна фотокамера нового рівня технологій: повнокадрова, високошвидкісна, із високою роздільною здатністю.

Фотокамера D850 – це неймовірний інструмент для фотографів, яким потрібна виключна якість зображення та універсальність. Ця фотокамера надихатиме і професіоналів, і любителів, які знімають пейзажі, спортивні змагання, покази мод і весілля, а також творців мультимедійного вмісту.

Модель D850 – це наступниця фотокамери D810, яку фотографи високо оцінили за надзвичайно різке відтворення та багату колірну гаму. Цю потужну цифрову дзеркальну фотокамеру формату FX оснащено низкою нових технологій, функцій і вдосконалень. Вона з’явилися завдяки відгукам, які компанія Nikon отримувала протягом багатьох років, від користувачів, що хочуть отримувати найкращі результати від своїх фотокамер.

Фотокамера D850 перевершить очікування широкого кола фотографів, яким потрібна висока роздільна здатність та висока швидкість. Ці можливості може запропонувати лише фотокамера Nikon такого рівня, доповнена об’єктивами NIKKOR.

*Інформацію про випуск цього продукту буде надано пізніше.