Nikon Imaging | Україна | Європа

07-11-2017

Неймовірні лінії: компанія Nikon і фотограф Макс Ляйтнер змінюють перспективи в Польщі

Міська архітектура та фріран на знімках нової ширококутної серії суперечать законам земного тяжіння

Амстердам, Нідерланди, 7 листопада 2017 р. Ексклюзивна серія знімків, представлена сьогодні компанією Nikon, розкриває вражаючу міську архітектуру, відзняту німецьким фотографом Максом Ляйтнером (Max Leitner) під час поїздки до Варшави (Польща).

Демонструючи можливості ширококутних об’єктивів NIKKOR, зображення передають унікальні лінії міської архітектури та рухи професійного фріранера Бенні Грамса (Benni Grams), а також кидають виклик перспективі та створюють ефект оптичної ілюзії. Макс використовує лінії будинків так, щоб привернути увагу глядача до того, що відбувається в кадрі, тому на зображеннях Бенні зумисне знаходиться посеред найпрекрасніших споруд Варшави.

Макс Ляйтнер, D850, AF-S NIKKOR 14-24mm f/2.8G ED

Макс Ляйтнер, D850, AF-S NIKKOR 24mm f/1.4G ED

Варшава славиться своїм архітектурним різноманіттям, яке відображає давню та цікаву історію міста. Місця для зйомки були обрані таким чином, щоб змалювати картину сучасної столиці – від інтер’єрів канонічного Музею історії польських євреїв Полін і Катинського музею до відкритих пейзажів хмарочосів серед метушливого міста, мостів та нещодавно відновлених станцій метрополітену.

Макс Ляйтнер, D850, AF-S NIKKOR 14-24mm f/2.8G ED

Макс Ляйтнер, D850, AF-S NIKKOR 14-24mm f/2.8G ED

Коментуючи проект, Макс Ляйтнер сказав: «Нас оточують цікаві лінії, і мене завжди підкорював потенціал зйомки, яка розсікає навколишнє середовище. Використовуючи лінії сучасної архітектури, які іноді спрямовують глядача, а іноді вводять в оману, я можу зобразити звичайне бачення в новому відображенні. Відокремлюючи та обробляючи ці лінії за допомогою композиції, ви зможете змінити сприйняття простору глядачем. Ми прибули до Варшави, щоб дізнатися, як далеко ми можемо зайти, віддаючи належне величній сучасній архітектурі всього міста.» 

Коротка фокусна відстань і насичена глибина різкості ширококутних об’єктивів NIKKOR дали змогу Максу фотографувати складні інтер’єри та масивні інфраструктури Варшави, забезпечуючи різкий фокус у кожному кадрі. Ці об’єктиви можуть збільшувати перспективу та основні лінії, що створює ефект динамічних зображень будівель та ідеально підходить для архітектурної зйомки.

Для зйомки Макс використовував нижченаведені об’єктиви NIKKOR.

• AF-S NIKKOR 16-35mm f/4G ED VR Цей ультраширококутний об’єктив оснащено системою зменшення вібрацій, яка забезпечує стабільні зображення, як для датчика, так і для видошукача. Оптична конструкція гарантує чудову роздільну здатність і контрастність знімків за будь-яких умов зйомки.
• AF-S NIKKOR 14-24mm f/2.8G ED Надзвичайно ширококутний світлосильний об’єктив створено для професіоналів та оснащено нанокристалічним покриттям, яке зменшує появу ореолів і відблисків. Це забезпечує найкращі показники різкості, недоступні для еквівалентних об’єктивів із фіксованою фокусною відстанню.
• AF-S NIKKOR 24mm f/1.4G ED Цей професійний ширококутний світлосильний об’єктив ультра класу забезпечує надзвичайно різкі зображення, навіть за умов недостатнього освітлення. Велика максимальна діафрагма та мотор SWM для швидкого та тихого автофокусування забезпечують яскраве зображення у фокусі видошукача.
• AF-S NIKKOR 35mm f/1.4G Професійний ширококутний об’єктив із фіксованою фокусною відстанню та швидкою діафрагмою f/1,4. Асферичний лінзовий елемент забезпечує високу роздільну здатність і виняткову контрастність. Цей надійний і витривалий об’єктив відзначається чудовими оптичними характеристиками. Ідеально підходить для тих, хто прагне від об’єктива безвідмовної функціональності.

Макс зняв цю серію зображень, використовуючи нову флагманську модель цифрової дзеркальної фотокамери Nikon формату FX – D850.

Макс Ляйтнер, D850, AF-S NIKKOR 35mm f/1.4G

Макс Ляйтнер, D850, AF-S NIKKOR 16-35mm f/4G ED VR

Натисніть тут, щоб отримати додаткові відомості.

Про Макса Ляйтнера

Макс Ляйтнер народився в Штутгарті (Німеччина). Він із дитинства розвивав любов до зйомки. Останні 10 років Макс подорожував Сполученими Штатами, Азією та Європою. Макс жив у Чикаго протягом навчання на факультеті образотворчого мистецтва в Школі мистецтв інституту Чикаго, де першочергово сконцентрувався на дослідженні міста, архітектури та пригодницького способу життя. З моменту повернення в травні 2016 року Макс зайнявся власними проектами та роботою з клієнтами у Європі, Азії та на Середньому Сході. Він постійно в пошуках незвичайних місць для зйомок і їхнього візуального представлення як частини його цілі фотографувати недоступні місця та демонструвати їхні приховані архітектурні особливості.
www.maxleitner.com
www.instagram.com/maxleitner

Комплект

Під час зйомки Макс Ляйтнер використовував таке обладнання Nikon:
• D850;
• AF-S NIKKOR 16-35mm f/4G ED VR;  
• AF-S NIKKOR 14-24mm f/2.8G ED;
• AF-S NIKKOR 24mm f/1.4G ED;
• AF-S NIKKOR 35mm f/1.4G.

Докладніше про відзначену нагородами продукцію Nikon див. на сайті www.europe-nikon.com