Nikon Imaging | Україна | Європа

04-10-2017

Вуличне життя крізь об’єктив фотокамери

Компанія Nikon випустить нову серію знімків Барселони, щоб надихнути вуличних фотографів-любителів

Амстердам, Нідерланди, 4 жовтня 2017 р. Сьогодні компанія Nikon випустить ексклюзивну серію знімків, створену іспанським фотографом Ібаі Асеведо (Ibai Acevedo), який за один день провів зйомку в п’яти різних місцях рідної Барселони, використовуючи п’ять об’єктивів NIKKOR із фіксованою фокусною відстанню.

Міський ландшафт Барселони – це унікальне поєднання прекрасних пляжів із модерністською й стародавньою готичною архітектурою. Серія знімків включає в себе дивовижні фото пляжу Барселонета, Храму Святого Сімейства, бульвару Ла-Рамбла, Готичного кварталу й гори Тібідабо. Для створення знімків використовувалися спеціально підібрані об’єктиви з фіксованою фокусною відстанню, які дали змогу перетворити звичайні вуличні фотографії на унікальні витвори мистецтва.

Ібаі Асеведо. Nikon D750, AF-S NIKKOR 24mm f/1.4G ED

Ібаі Асеведо. Nikon D750, AF-S NIKKOR 50mm f/1.4G

Ібаі створив цю серію знімків за допомогою камери Nikon D750 і таких об’єктивів NIKKOR із фіксованою фокусною відстанню:
- AF-S NIKKOR 24mm f/1.4G ED: ширококутний об’єктив із невеликою глибиною різкості, який став ідеальним вибором для зйомки відомого пляжу Барселони. Цей об’єктив дав Ібаі змогу зафіксувати атмосферу пляжу Барселонета без жодного спотворення, забезпечивши високу різкість зображення навіть за яскравого світла.
- AF-S NIKKOR 35mm f/1.4G: цей об’єктив вирізняється невеликою глибиною різкості й широким кутом огляду, а також забезпечує відмінні результати в умовах недостатнього освітлення. Ці переваги втілено на знімку віддзеркалення відомого Храму Святого Сімейства в озері, який можна легко переплутати з картиною.
- AF-S NIKKOR 58mm f/1.4G: цей об’єктив дав змогу створити чудовий знімок у вирі людського моря на бульварі Ла-Рамбла. Діафрагма об’єктива забезпечила ідеальну глибину різкості, передавши чудову текстуру з розмиттям на задньому плані зображення.
- AF-S NIKKOR 85mm f/1.4G: це ідеальний об’єктив для зйомки портретів, що забезпечує виняткову деталізацію. Він дає змогу отримати м’який ефект боке та сфокусувати увагу глядача. Ці якості пройшли перевірку під час зйомки Готичного кварталу.
- AF-S NIKKOR 50mm f/1.4G: цей об’єктив легко пристосовується до змін умов освітлення. Саме тому він був ідеальним варіантом для зйомки церкви й заходу сонця на тлі гори Тібідабо.

Ібаі Асеведо так прокоментував свою роботу: «Для мене вулична зйомка – це своєрідний ризик і спроба сфотографувати щось незвичайне або короткочасне. Я завжди уважно спостерігаю за всім і намагаюся скористатися будь-якою нагодою для зйомки. Насправді важливо вміти імпровізувати. Мистецтво зйомки полягає в умінні зняти щось унікальне в певний момент. Такі чинники, як зміна освітлення й погодних умов, відкривають перед фотографами нескінченні можливості проявити себе. Проте без правильного об’єктива це досить складно зробити, навіть за вдалого вибору місця й композиції».

Ібаі Асеведо. Nikon D750, AF-S NIKKOR 85mm f/1.4G

Ібаі Асеведо. Nikon D750, AF-S NIKKOR 58mm f/1.4G

Ібаі Асеведо. Nikon D750, AF-S NIKKOR 35mm f/1.4G

Ібаі Асеведо. Nikon D750, AF-S NIKKOR 35mm f/1.4G

Відео

Перегляньте низку практичних відеороликів, що дізнатися, як Ібаі вів зйомку в Барселоні, і навчитися використовувати об’єктиви NIKKOR із фіксованою фокусною відстанню: http://bit.ly/nikon_ltal

Обладнання

Під час зйомки Ібаі Асеведо використовував таке обладнання:
Nikon D750
Об’єктив AF-S NIKKOR 24mm f/1.4G ED
Об’єктив AF-S NIKKOR 35mm f/1.4G
Об’єктив AF-S NIKKOR 58mm f/1.4G
Об’єктив AF-S NIKKOR 85mm f/1.4G
Об’єктив AF-S NIKKOR 50mm f/1.4G