Nikon Imaging | Україна | Європа

22-11-2017

Створено новий європейський колектив весільних експертів Nikon

Амстердам, Нідерланди, 22 листопада 2017 року – Сьогодні починає працювати європейський колектив весільних експертів Nikon – команда регіональних спеціалістів із весільної фотографії та експертів, яких компанія Nikon вибрала для вивчення поточних і майбутніх весільних тенденцій і стилів весільної зйомки. Цей колектив заснували такі особи:

•  Великобританія: Росс Харві (Ross Harvey), весільний фотограф, і Луїза Б’юкес (Louise Beukes), редактор блогу B.LOVED
•  Італія: Надя Мелі (Nadia Meli), весільний фотограф, і Єлена Саія (Elena Saia), автор блогу Wedding Wonderland
•  Франція: Хлоя Лепесоні (Chloé Lapeyssonnie), весільний фотограф, і Несса Буономо (Nessa Buonomo), автор блогу La Mariée Aux Pieds Nus
•  Чехія: Сімона Смерчкова (Simona Smrčková) і Каміл Саліба (Kamil Saliba), весільні фотографи, і Люсія Спісакова (Lucie Spišáková), редактор блогу Originalni Svatba 

Європейський колектив весільних експертів Nikon створить серію сучасних ексклюзивних матеріалів для європейського веб-сайту Nikon. Колектив почне свою роботу з дослідження весільних традицій. Колектив буде вивчати та знімати дивні й чудові традиції з усієї Європи: від танцю навколо бріоша (Danse de la brioche) до биття тарілок. Веб-сайт має надихнути весільних фотографів і запропонувати нові ідеї для творчості.

Усі знімки колектив буде робити за допомогою нової фотокамери Nikon D850. Завдяки швидкому датчику формату FX із надвисокою роздільною здатністю, який використовує 45,7 мегапікселя ефективної роздільної здатності, дивовижній світлочутливості та широкому динамічному діапазону модель D850 надає цілу низку переваг. З нею фотограф може розповісти історію подружжя та показати день весілля в усіх деталях.

Європейський колектив весільних експертів Nikon почне свою роботу з розкриття нових весільних тенденцій двічі на рік. А у квітні з’являться інші ексклюзивні матеріали – демонстрація тенденцій і прогнозів на весну й літо 2018 року.

Щоб дізнатися більше про європейський колектив весільних експертів Nikon і отримати доступ до матеріалів, відвідайте сайт.

Щоб отримати додаткову інформацію про відзначену нагородами продукцію корпорації Nikon, завітайте на сайт www.europe-nikon.com