• Nikon Imaging
  • |
  • Україна
  • |
  • Європа

30-08-2018

ВІД СВЯТ ДО БУДНІВ. ЗАТЬМАРЮЙТЕ ПОВСЯКДЕННІСТЬ ІЗ НОВОЮ ЦИФРОВОЮ ДЗЕРКАЛЬНОЮ ФОТОКАМЕРОЮ D3500

Амстердам, Нідерланди, 30 серпня 2018 р. Компанія Nikon представляє D3500 – нову компактну 24,2-мегапіксельну цифрову дзеркальну фотокамеру для початківців, яка поєднує в собі надзвичайну продуктивність і найвищу якість виготовлення. Вона надасть користувачам можливість знімати фото й відео, що затьмарюють можливості смартфонів, від свят до буднів. Це легко.

Ця неймовірна фотокамера знімає зображення з високим ступенем деталізації навіть під час зйомки в умовах недостатнього освітлення. Великий датчик і широкий діапазон світлочутливості забезпечують фотографії та відео у форматі Full HD з недосяжною для смартфонів деталізацією. Завдяки вищій роздільній здатності об’єктивів NIKKOR Z і NIKKOR F знімки стають неперевершено різкими. А надійний байонет об’єктива фотокамери відкриває перед користувачем незлічені можливості об’єктивів NIKKOR. Навіть важкі телеоб’єктиви можна використовувати, не хвилюючися про зношення.

Новачкам у зйомці цифровою дзеркальною фотокамерою D3500 допоможе з легкістю знімати будь-які свята й повсякденні сюжети. Оновлений ергономічний дизайн відрізняється новим заглибленням ручки та більш рознесеними кнопками. Цю фотокамеру неймовірно приємно тримати в руці, а ззаду на ній багато місця для великого пальця. Її дуже просто стабільно тримати під час зйомки. Режим довідки від Nikon допоможе досягти нових вершин майстерності, демонструючи, як регулювати параметри фотокамери, щоб отримати омріяні фотографії та відео. А тривалий термін служби елемента живлення дає змогу знімати зранку й до ночі. І ще далі!

Джорді Брінкмен (Jordi Brinkman), менеджер із продукції компанії Nikon Europe, відзначає: «D3500 – ідеальний вибір, щоб відкрити для себе світ фотографії. Зручна конструкція та продумані режими зйомки допоможуть із легкістю знімати фото й відео, якими ви пишатиметеся. Крім того, надійний і міцний байонет дає змогу знов і знов відкривати для себе безмежні можливості об’єктивів NIKKOR, а завдяки SnapBridge ви зможете миттєво ділитись улюбленими фотографіями, де б ви не були».

Основні характеристики

– Якість зображення, притаманна цифровим дзеркальним фотокамерам. Великий 24,2-мегапіксельний датчик формату DX і широкий діапазон ISO (від 100 до 25 600 одиниць) забезпечують неймовірну деталізацію фотографій і відео у форматі Full HD. Навіть за недостатнього освітлення.
– Завжди найкращі знімки. Надрізка система автофокусування фотокамери відмінно тримає об’єкти у фокусі, а зйомка на швидкості 5 кадр./с дає змогу створювати п’ять чудових зображень щосекунди.
– Насолода кожною миттю. Від телеоб’єктивів зі змінною фокусною відстанню до ширококутних об’єктивів із фіксованою фокусною відстанню – точно розроблений міцний металевий байонет витримає численні заміни об’єктивів без жодних слідів зношення.
– Виняткова зручність утримування. Завдяки заглибленню ручки цю фотокамеру надзвичайно приємно тримати в руці. Вільно рознесені кнопки полегшують керування, а тривалий термін служби елемента живлення дає змогу знімати зранку й до ночі.
– Неможливо не поділитися. Програма SnapBridge для iOS і Android забезпечує постійне підключення фотокамери до смартфона або планшета. Тож ви можете миттєво ділитися зображеннями якості цифрової дзеркальної фотокамери.
– Пригоди починаються. Ця цифрова дзеркальна фотокамера Nikon є частиною системи з безмежними можливостями розширення, що надасть кожному користувачеві можливість невпинно покращувати свій рівень професійності. Дайте волю своїй творчості з визнаними об’єктивами NIKKOR, спалахами Speedlight від Nikon та іншими аксесуарами. 

Інші новини