• Nikon Imaging
  • |
  • Україна
  • |
  • Європа

22-04-2021

Дев’ять продуктів Nikon отримують нагороду Red Dot Award: Product Design 2021

Амстердам, Нідерланди, 22 квітня 2021 року. Компанія Nikon повідомляє, що дев’ять її продуктів отримали нагороду Red Dot Award: Product Design 2021, зокрема флагманська цифрова дзеркальна фотокамера D6, а також бездзеркальні фотокамери другого покоління – Z 7II і Z 6II.

Заявки приблизно з 60 країн оцінювало журі, що складалося з визнаних фахівців у галузі дизайну з усього світу. Продукти оцінювали за такими показниками, як інноваційність, функціональність, ергономічність і довговічність.

Продукти, відзначені нагородами, буде представлено на онлайн-виставці, що проводиметься з 21 червня 2021 року. Їх також буде показано на спеціальній виставці Design on Stage, що проводиметься з 22 червня 2021 року в музеї Red Dot Design Museum у німецькому місті Ессен.

Продукти Nikon, відзначені нагородами Red Dot Award: Product Design 2021:

Повнокадрова цифрова дзеркальна фотокамера Nikon D6

D6 є флагманською цифровою дзеркальною фотокамерою компанії Nikon. Вона надає професійним спортивним фотографам і фотожурналістам необхідну підтримку для досягнення найкращих результатів. Цю фотокамеру оснащено найпотужнішою системою автофокусування в історії компанії Nikon. Поєднуючи її із широкою лінійкою об’єктивів NIKKOR F, фотографи мають можливість робити унікальні знімки вирішальних моментів з більшою точністю.

Повнокадрові бездзеркальні фотокамери Nikon Z 7II і Nikon Z 6II, універсальний елемент живлення MB-N11

Моделі Z 7II і Z 6II належать до другого покоління бездзеркальних фотокамер після Z 7 і Z 6, у яких було використано байонет Z великого діаметра. Надійність і зручність покращено завдяки застосуванню двох процесорів EXPEED 6, що збільшує кількість знімків, зроблених за одну серію неперервної зйомки, а також підтримці подвійних гнізд для карт пам’яті, що відповідає потребам користувачів. 

Універсальний елемент живлення MB-N11, який ідеально підходить для вертикальної зйомки, збільшує кількість можливих знімків, а також дає змогу надійно та зручно тримати фотокамеру. Універсальний елемент живлення MB-N11 підтримує систему швидкої заміни й добре підходить для тривалого використання, зокрема під час записування відео або для зйомки кадрів для відео з прискореним плином часу.

Серія об’єктивів зі змінною фокусною відстанню NIKKOR Z f/2,8 для бездзеркальних фотокамер

NIKKOR Z 14-24mm f/2.8 S, NIKKOR Z 24-70mm f/2.8 S і NIKKOR Z 70-200mm f/2.8 VR S – об’єктиви зі змінною фокусною відстанню, які мають постійну широку максимальну діафрагму f/2,8 у всьому діапазоні масштабування. Упровадження байонета великого діаметра забезпечило високу гнучкість конструкції об’єктива, значно покращивши оптичні характеристики. Ці об’єктиви охоплюють широкий діапазон фокусних відстаней від 14 до 200 мм, розширюючи можливості творчого вираження у найрізноманітніших сюжетах – від пейзажів і портретів до зйомки диких тварин.

Біноклі 10 x 25 STABILIZED

10 x 25 STABILIZED – перші компактні біноклі Nikon, оснащені функцією STABILIZED. Компактний і легкий складаний корпус із двома шарнірами підходить не лише для тривалого використання, а й для користування однією рукою.

Навчальний мікроскоп ECLIPSE Ei

Навчальний мікроскоп ECLIPSE Ei призначено для інтуїтивно зрозумілого використання та покращення навчального процесу. Його онлайн-довідка забезпечує швидкий і простий доступ до навчальних посібників, надаючи учням можливість навчатися самостійно.

Red Dot Design Award – це конкурс світового рівня, який проводиться вже протягом 65 років. Для отримання додаткової інформації відвідайте сайт: https://www.red-dot.org/

Відомості про компанію Nikon

Компанія Nikon – це провідний світовий постачальник продуктів і служб для обробки зображень. В основі її інноваційних оптичних технологій – від аматорських до професійних фотокамер, від об’єктивів до системних аксесуарів – понад 100 років досвіду. Цей бренд отримав всесвітнє визнання за те, що встановив нові стандарти дизайну та продуктивності, створивши революційні бездзеркальні фотокамери серії Nikon Z та об’єктиви NIKKOR Z, що відкривають новий вимір оптичних характеристик.

Компанія Nikon є визнаним лідером у сфері візуальної культури і дає змогу найкращим фотохудожникам розкривати свій творчий потенціал за допомогою візуальної розповіді. Її відзначене нагородами обладнання дає змогу фотографам і відеооператорам реалізувати своє творче бачення на найвищому рівні.

Як надійний далекоглядний партнер, компанія Nikon об’єднує авторів контенту всіх рівнів завдяки своїй зацікавленій спільноті, неперевершеному технічному досвіду й доступу до освітніх ресурсів за допомогою таких ініціатив, як фотошкола Nikon School.

Щоб отримати додаткову інформацію про відзначені нагородами вироби Nikon, завітайте на сайт www.europe-nikon.com

Інші новини