• Nikon Imaging
  • |
  • Україна
  • |
  • Європа

02-06-2021

Компанія Nikon розробила об’єктиви NIKKOR Z 28mm f/2.8 та NIKKOR Z 40mm f/2, щоб розширити асортимент об’єктивів із байонетом Z

Амстердам, Нідерланди, 2 червня 2021 року. Компанія Nikon повідомляє про розробку об’єктивів NIKKOR Z 28mm f/2.8 та NIKKOR Z 40mm f/2. Нові компактні й легкі об’єктиви з фіксованою фокусною відстанню створено для повнокадрових (формату FX від Nikon) бездзеркальних фотокамер, для яких використовується байонет Z від Nikon. Випуск об’єктивів заплановано на 2021 рік.

NIKKOR Z 28mm f/2.8

NIKKOR Z 40mm f/2

NIKKOR Z 28mm f/2.8 розробляється як ширококутний об’єктив із фіксованою фокусною відстанню та ідеально підходитиме для повсякденних знімків. На противагу, NIKKOR Z 40mm f/2 розробляється як стандартний об’єктив з фіксованою фокусною відстанню та надаватиме користувачам можливість легко насолоджуватися ефектом боке в межах їхнього творчого вираження. Обидва об’єктиви будуть прості у використанні та підходитимуть широкому діапазону користувачів, зокрема новачкам в області бездзеркальних фотокамер, для різноманітної повсякденної зйомки.

Компанія Nikon продовжуватиме створювати нові стандарти оптичних характеристик відповідно до потреб користувачів. Це, зрештою, сприяє ширшому розвитку культури фотографії з надією на розширення можливостей продуктивності зйомки.

* Зовнішній вигляд об’єктивів може відрізнятися від зображення, показаного вище.

Відомості про компанію Nikon

Компанія Nikon – це провідний світовий постачальник продуктів і служб для обробки зображень. В основі її інноваційних оптичних технологій – від аматорських до професійних фотокамер, від об’єктивів до системних аксесуарів – понад 100 років досвіду. Цей бренд отримав всесвітнє визнання за те, що встановив нові стандарти дизайну та продуктивності, створивши революційні бездзеркальні фотокамери серії Nikon Z та об’єктиви NIKKOR Z, що відкривають новий вимір оптичних характеристик.

Компанія Nikon є визнаним лідером у сфері візуальної культури і дає змогу найкращим фотохудожникам розкривати свій творчий потенціал за допомогою візуальної розповіді. Її відзначене нагородами обладнання дає змогу фотографам і відеооператорам реалізувати своє творче бачення на найвищому рівні.

Як надійний далекоглядний партнер, компанія Nikon об’єднує авторів контенту всіх рівнів завдяки своїй зацікавленій спільноті, неперевершеному технічному досвіду й доступу до освітніх ресурсів за допомогою таких ініціатив, як фотошкола Nikon School.

Інші новини