• Nikon Imaging
  • |
  • Україна
  • |
  • Європа

29-06-2021

КОМПАНІЯ NIKON ПРЕДСТАВЛЯЄ БЕЗДЗЕРКАЛЬНУ ФОТОКАМЕРУ NIKON Z fc

Унікальна модель Nikon Z fc поєднує в собі легендарний дизайн та інновації серії Z.

Збережіть знакові моменти свого життя

Амстердам, Нідерланди, 29 червня 2021 року. Сьогодні компанія Nikon представляє бездзеркальну фотокамеру формату DX Nikon Z fc – першу фотокамеру серії Z, що має «традиційний» дизайн і водночас підтримує розширені функціональні можливості. Зовнішній вигляд Nikon Z fc відтворює легендарну плівкову дзеркальну фотокамеру Nikon FM2, випуск якої в 1982 році став поворотним моментом в історії Nikon. Разом із фотокамерою компанія Nikon випускає два нові об’єктиви, що входять до її комплекту й доповнюють її традиційний стиль – NIKKOR Z DX 16-50mm f/3.5-6.3 VR (срібляста версія) і NIKKOR Z 28mm f/2.8 (SE).

Компактний і легкий корпус Nikon Z fc є надзвичайно портативним, але водночас відрізняється чудовою функціональністю та можливостями відтворення, тому з керуванням легко впораються як досвідчені користувачі бездзеркальних фотокамер, так і новачки.

Основні особливості Nikon Z fc:

Дизайн, створений за мотивами легендарної фотокамери
Кожну деталь ретельно продумано. Конструкція пентапризми та поєднання чорних і сріблястих елементів на корпусі Nikon Z fc відтворюють фотокамеру FM2, так само як і кругла форма окуляра електронного видошукача, дизайн дисків керування та вигравіюваний логотип Nikon, що використовувався в 1970–80-х роках. Міцність корпусу забезпечується завдяки використанню магнієвого сплаву.

Спрощене керування і творче самовираження
Нагорі корпусу Nikon Z fc є три диски керування й невелике віконце для індикації діафрагми. Ці диски слугують для регулювання витримки, корекції експозиції та чутливості ISO, що дає змогу легко змінювати параметри. Крім того, кнопку «i» та меню «i», що дають можливість швидко змінювати різноманітні параметри натисканням кнопки, можна налаштувати відповідно до особистих уподобань.

Nikon Z fc є першою фотокамерою серії Nikon Z, що підтримує корекцію експозиції в автоматичному режимі, що дає користувачам змогу зробити знімки виразнішими, збільшивши яскравість та підкресливши силуети тощо. У фотокамері також передбачено 20 параметрів Creative Picture Control (Творча система Picture Control), кожен з яких створює неповторну атмосферу. Вибираючи теми з різними параметрами, як-от відтінок, тонування і насиченість, користувачі можуть виражати різноманітні настрої, а також коригувати ефекти на власний смак.

Розширені можливості фокусування і зйомка з різними ракурсами
Фотокамера Nikon Z fc підтримує АФ із виявленням очей та АФ із виявленням тварин під час фото- й відеозйомки – функції, які було вперше запроваджено в моделях Nikon Z 7II і Nikon Z 6II. Підтримується режим зони АФ з широкою зоною (L), що додатково забезпечує чіткий фокус на очах і обличчях завдяки обмеженню зони фокусування. Також можливе неперервне фокусування на очах бажаного об’єкта зйомки, коли в кадрі є кілька людей, або відстеження очей тварини, що рухається.

Завдяки широкому стандартному діапазону чутливості ISO 100–51 200* можна знімати чіткі фотографії та відео в умовах недостатнього освітлення. А ще це перша фотокамера серії Z, обладнана монітором зі змінним кутом нахилу, що дає змогу знімати у вертикальному положенні з низької або високої точки. Якщо розвернути монітор уперед, фотокамера автоматично перейде в режим автопортрета, у якому можна знімати чудові селфі за допомогою сенсорного керування.

Покращені можливості підключення через SnapBridge версії 2.8
Програму SnapBridge можна використовувати для передавання фотографій і відео, знятих фотокамерою, на інтелектуальний пристрій**, що дає змогу легко поширювати їх у соціальних мережах. За допомогою цієї програми також можна отримати останню версію мікропрограми фотокамери.

Програма Snapbridge версії 2.8 з новим інтерфейсом користувача тепер підтримує два автоматичні режими підключення: Foreground (Активний) і Background (Фоновий). У режимі Foreground (Активний) підключення до фотокамери виконується лише тоді, коли активовано програму, завдяки чому зменшується споживання заряду елемента живлення фотокамери. У режимі Background (Фоновий) підтримується постійне з’єднання з автоматичним передаванням зображень, навіть коли програму не активовано.

Додаткові характеристики фотокамери
Природний огляд з мінімальними абераціями досягається завдяки електронному видошукачу на основі органічної електролюмінесцентної панелі Записування відео з підтримкою 4K UHD без обтинання з використанням області зображення відео на основі DX Підтримка постійного АФ (AF-F) для відеозйомки Просте записування вповільненого відео: потрібно лише вибрати розмір зображення й частоту кадрів Підтримка Webcam Utility – програмного забезпечення, що дає змогу використовувати Nikon Z fc в режимі веб-камери Упаковка виробу й ремінець фотокамери з комплекту постачання виконано в стилі, що пасує до традиційного дизайну Nikon Z fc Підтримка живлення через USB (коли фотокамеру ввімкнено) та заряджання через USB

Об’єктиви: NIKKOR Z DX 16-50mm f/3.5-6.3 VR (срібляста версія) і NIKKOR Z 28mm f/2.8 (SE)

NIKKOR Z DX 16-50mm f/3.5-6.3 VR (срібляста версія) – стандартний об’єктив зі змінною фокусною відстанню на основі NIKKOR Z DX 16-50mm f/3.5-6.3 VR зі сріблястими елементами дизайну в стилі Nikon Z fc. Це компактний і легкий об’єктив, загальна довжина якого становить прибл. 32 мм, а загальна вага – прибл. 135 г. Цей об’єктив зручно носити з собою, а ще він забезпечує високу роздільну здатність у всьому діапазоні фокусних відстаней. Об’єктив NIKKOR Z DX 16-50mm f/3.5-6.3 VR (срібляста версія) можна використовувати для зйомки найрізноманітніших сюжетів, від пейзажів і миттєвих знімків до портретів.

NIKKOR Z 28mm f/2.8 (SE) – компактний і легкий об'єктив, який чудово підходить для зйомки портретів і натюрмортів, створюючи плавне боке, характерне лише для об’єктивів із фіксованою фокусною відстанню. Об’єктив має традиційний дизайн у стилі класичних об’єктивів NIKKOR, випущених приблизно в ті ж роки, що й фотокамера FM2. Завдяки використанню того ж покриття, що й на Nikon Z fc, NIKKOR Z 28mm f/2.8 SE гармонійно поєднується з класичним стилем фотокамери.

* З можливістю розширення до ISO 204 800. Максимальна стандартна чутливість для відеозйомки становить ISO 25 600.
** Можна використовувати пристрої iPhone®, iPad®, iPod touch® та Android™, на які встановлено програму SnapBridge. Програму SnapBridge можна безкоштовно завантажити з App Store® і Google Play™. Для отримання докладнішої інформації див. сайт Nikon.

• Apple®, App Store®, the Apple logos, iPhone®, iPad® та iPod touch® є торговельними марками корпорації Apple Inc., зареєстрованими у США та/або інших країнах.
• Торговельна марка iPhone використовується за ліцензією компанії Aiphone Co., Ltd.
• Android™ і Google Play™ є торговельними марками компанії Google LLC.
• Інші торговельні марки й торгові назви належать відповідним власникам.

Відомості про компанію Nikon

Компанія Nikon – це провідний світовий постачальник продуктів і служб для обробки зображень. В основі її інноваційних оптичних технологій – від аматорських до професійних фотокамер, від об’єктивів до системних аксесуарів – понад 100 років досвіду. Цей бренд отримав всесвітнє визнання за те, що встановив нові стандарти дизайну та продуктивності, створивши революційні бездзеркальні фотокамери серії Nikon Z та об’єктиви NIKKOR Z, що відкривають новий вимір оптичних характеристик.

Компанія Nikon є визнаним лідером у сфері візуальної культури і дає змогу найкращим фотохудожникам розкривати свій творчий потенціал за допомогою візуальної розповіді. Її відзначене нагородами обладнання дає змогу фотографам і відеооператорам реалізувати своє творче бачення на найвищому рівні.

Як надійний далекоглядний партнер, компанія Nikon об’єднує авторів контенту всіх рівнів завдяки своїй зацікавленій спільноті, неперевершеному технічному досвіду й доступу до освітніх ресурсів за допомогою таких ініціатив, як фотошкола Nikon School. 

Інші новини