• Nikon Imaging
  • |
  • Україна
  • |
  • Європа

05-08-2021

NIKON ВИПУСКАЄ ТРИ НОВИХ ДАЛЕКОМІРИ, ЩОБ ПІДНЯТИ ВАШУ ГРУ В ГОЛЬФ НА НОВИЙ РІВЕНЬ

Амстердам, Нідерланди, 5 серпня 2021 р.: Сьогодні компанія Nikon анонсувала випуск трьох нових лазерних далекомірів: COOLSHOT PROII STABILIZED, COOLSHOT LITE STABILIZED та COOLSHOT 50i. Створені для гравців в гольф, вони оснащені новою інноваційною технологією, яка забезпечує безкомпромісний, безперебійний та стабільний огляд поля завдяки висококласній оптиці Nikon.

Найдосконаліший далекомір Nikon COOLSHOT PROII STABILIZED успадкував технологію стабілізації від своєї попередньої моделі, COOLSHOT PRO STABILIZED, яка отримала відмінні відгуки користувачів. Далекомір, який може вимірювати відстань до 450 метрів, стабілізує ваш огляд та лазер відстані, протидіючи вібраціям внаслідок тремтіння рук та факторам навколишнього середовища, забезпечуючи чіткий і точний огляд дистанції. Технологія DUAL LOCKED ON ECHO дозволяє виміряти відстань до флагштока і допомагає точно націлитися на лунку, подаючи візуальний та звуковий сигнал під час «захоплення цілі».

COOLSHOT PROII STABILIZED забезпечує чотири режими зображення вимірювань, включаючи режим «Гольф», який забезпечує відстань із поправкою для схилу, що дуже важливо для ударів на підйомах і спусках. Як альтернатива, можна обрати режим фактичної відстані, й індикатор фактичної відстані сигналізуватиме про відповідність вимогам для чесної гри. Легкий і водонепроникний далекомір можна використовувати в будь-яких умовах.

Для COOLSHOT LITE STABILIZED, який також дозволяє вимірювати відстань до 450 метрів, використовується технологія стабілізації, завдяки якій знижується вібрація, викликана рухами руки, приблизно на 80 відсотків, забезпечуючи чіткий огляд місцевості. Далекомір оснащено технологією LOCKED ON з поданням візуального сигналу, що інформує про відстань до найближчого об'єкта. У ньому використовуються два режими зображення результатів вимірювань: режим «Гольф» (відстань із поправкою для схилу і фактична відстань) та режим «Фактична відстань». Водонепроникний далекомір може використовуватися в дощову погоду та витримує широкий діапазон температур.

Третій представлений далекомір — COOLSHOT 50i — дозволяє вимірювати відстань до 360 метрів. Створений з метою забезпечення зручності, це перший далекомір Nikon із вбудованим магнітом для кріплення, що дозволяє легко прикріпити його до сумки або кошику для гольфу. За допомогою візуального сигналу та короткочасної вібрації функція DUAL LOCKED ON QUAKE інформує вас про те, що відстань до флагштока було виміряно. Для COOLSHOT 50i використовуються ті самі два режими вимірювання, що і для COOLSHOT LITE STABILIZED: режим «Гольф» (відстань із поправкою для схилу і фактична відстань) та режим «Фактична відстань», обидва з яких допоможуть вам зробити найбільш точний удар. Крім того, далекомір має захист від дощу, тому його можна використовувати у вологих умовах.

Відомості про компанію Nikon

Компанія Nikon – це провідний світовий постачальник продуктів та послуг для обробки зображень. В основі її інноваційних оптичних технологій—від аматорських до професійних фотокамер, від об'єктивів до системних аксесуарів—понад 100 років досвіду. Цей бренд отримав всесвітнє визнання за те, що встановив нові стандарти дизайну та продуктивності, створивши революційні бездзеркальні фотокамери серії Nikon Z та об'єктиви NIKKOR Z, що відкривають новий вимір оптичних характеристик.

Компанія Nikon є визнаним лідером у сфері візуальної культури й дає змогу найкращим фотохудожникам розкривати свій творчий потенціал за допомогою візуальної розповіді. Її відзначене нагородами обладнання дає змогу фотографам і відеооператорам реалізувати своє творче бачення на найвищому рівні.

Як надійний далекоглядний партнер, компанія Nikon об'єднує авторів контенту всіх рівнів завдяки своїй зацікавленій спільноті, неперевершеному технічному досвіду й доступу до освітніх ресурсів за допомогою таких ініціатив, як фотошкола Nikon School.

Інші новини