• Nikon Imaging
  • |
  • Україна
  • |
  • Європа

28-10-2021

КОМПАНІЯ NIKON ПРЕДСТАВЛЯЄ ФЛАГМАНСЬКУ ФОТОКАМЕРУ Z 9

Найсучасніша бездзеркальна фотокамера від Nikon для тих, хто розширює можливості професійної фотографії

Амстердам, Нідерланди, 28 жовтня 2021 р. Сьогодні компанія Nikon представляє Z 9 – свою найсучаснішу флагманську фотокамеру. Фотокамера Z 9 – це значний прорив як для компанії Nikon, так і для професійної фотографії. Цю бездзеркальну фотокамеру оснащено новим повнокадровим багатошаровим датчиком КМОН на 45,7 МП, розробленим інженерами компанії Nikon, і надшвидким процесором EXPEED 7. Вона має найдосконалішу на сьогодні систему автофокусування та функцію 3D-стеження від Nikon, найкращі у своєму класі можливості для зйомки відео, винятковий дисплей електронного видошукача, швидкість до 120 кадрів на секунду з повним автоматичним фокусуванням і вимірюванням експозиції тощо.

Разом із фотокамерою Z 9 компанія Nikon також представляє об’єктив NIKKOR Z 100-400mm f/4.5-5.6 VR S – перший супертелеоб’єктив зі змінною фокусною відстанню серії Z – і адаптер байонета FTZ II, що ще більше покращує зручність використання наявного адаптера байонета FTZ.

Фотокамеру Z 9 призначено для тих, хто розширює можливості фотографії та відео. Вона добре підходить для професійних фотографів дикої природи, спортивних фотографів і фотожурналістів, адже відповідає їхнім вимогам завдяки винятковому електронному видошукачу, АФ, ергономічності, а також надійності, що перевищує навіть фотокамеру D6. Фотокамера Z 9 також актуальна для професійних модних і комерційних фотографів, яким потрібно проявити свою творчість під час створення фотографій і відео з високою роздільною здатністю, а також для авторів відео, які прагнуть досягти якісного результату в ефективних і швидких умовах роботи.

«Z 9 – наша найдосконаліша фотокамера з усіх, які ми коли-небудь створювали. Вона перевершує будь-яку фотокамеру, доступну на ринку сьогодні», – зазначає Дірк Яспер (Dirk Jasper), менеджер із продукції компанії Nikon Europe. «Лише кілька фотокамер справді можуть змінити стандарти зйомки, і ця – саме така. Завдяки надзвичайній обробці, швидкості, технологіям ШІ та ергономіці фотокамери Z 9, фотографи зможуть долати труднощі, пов’язані з освітленням, об’єктами й умовами зйомки, як ніколи раніше. Технічні можливості фотокамери дадуть професійним фотографам змогу знімати фото й відео на новому рівні.»

Основні характеристики фотокамери Z 9

Надзвичайні характеристики АФ і 3D-стеження
493-точкова система АФ містить 405 точок автоматичного вибору зони АФ – це вп’ятеро більше, ніж у моделі Z 7II, – і водночас 10 режимів зони АФ дають змогу користувачам оптимізувати налаштування АФ для будь-якого завдання. Алгоритми штучного інтелекту на основі глибокого навчання забезпечують найсучасніші функції одночасного виявлення до дев’яти різних типів об’єктів. Усі ці функції поєднуються з 3D-стеженням – це перша бездзеркальна фотокамера від Nikon, що пропонує таку функцію, – для зйомки кожного найважливішого моменту. Від людей та їхніх особливостей до тварин і транспортних засобів – фотокамера Z 9 розуміє, що потрапляє в її об’єктив, і миттєво реагує на зміну положення, орієнтації чи швидкості об’єкта.

Можливості зйомки відео нового рівня
Фантастичні можливості створення та обробки зображення дають змогу користувачам записувати неймовірне повнокадрове відео у форматі 8K UHD, 4K UHD і 4K 120p та створювати відео з прискореним плином часу безпосередньо на фотокамері Z 9. Відео у форматі 8K з частотою 30p можна записувати тривалістю приблизно 125 хвилин за один раз – це найдовша тривалість серед бездзеркальних фотокамер¹. А майбутнє оновлення мікропрограми дасть змогу знімати неймовірно плавні відео 8K у форматі RAW з частотою 60p². Під час відеозйомки можна використовувати постійне АФ/АЕ, а також АФ із виявленням очей, оскільки формат N-RAW від Nikon характеризується меншим розміром файлів порівняно зі стандартним³.

Потужна швидкість
Знімайте понад 1000 кадрів⁴ у форматі RAW з повною роздільною здатністю та швидкістю 20 кадр./с за серію і навіть до 120 кадр./с завдяки повному функціоналу АФ/АЕ в новому режимі C+. Найвища у світі швидкість сканування⁵ практично усуває спотворення внаслідок ефекту рядкового затвора до такого рівня, що механічний затвор було вилучено. Витримка, що становить 1/32 000, у поєднанні з можливістю фотокамери знімати зі значенням чутливості ISO 64 забезпечує неймовірну глибину різкості, навіть під час зйомки за умов екстремально яскравого освітлення.

Постійна видимість у режимі реального часу
Фотокамера Z 9 має найяскравіший⁶ дисплей електронного видошукача (3000 ніт) із технологією подвійного потоку, що забезпечує постійну живу зйомку без затемнення, щоб фотографи не пропускали слушну мить. Дисплей фотокамери Z 9 забезпечує реалістичне неперервне відображення в режимі реального часу, тобто, якщо об’єкт рухається або відбуваються найменші зміни в кадрі, користувач це побачить.

Ергономіка й надійність
Ще одна інновація від компанії Nikon – фотокамеру Z 9 оснащено вертикальним і горизонтальним монітором вертикального нахилу з чотирма осями, що дає змогу фотографам реагувати на поточний момент за допомогою швидкого та гнучкого кадрування. Це професійний інструмент до найменшої деталі. Ергономіку фотокамери, як-от розташування кнопок, було оновлено й вдосконалено на основі відгуків від професійних фотографів. Ця фотокамера надійніша навіть за D6. Вона забезпечує користувачам можливість знімати все навіть у суворих умовах. Нова кнопка режиму АФ дає змогу перемикатися між режимом АФ і режимом зони АФ під час зйомки з використанням видошукача, у той час як РК-дисплеї верхньої й задньої панелей керування та кнопки підсвічуються одним торканням перемикача живлення, що дає змогу легко змінювати параметри фотокамери в темряві.

Об’єктив NIKKOR Z 100-400mm f/4.5-5.6 VR S

Швидкість, різкість та універсальність – відмінне доповнення для фотокамер серії Z від Nikon. Об’єктив NIKKOR Z 100-400mm f/4.5-5.6 VR S фокусується швидко й тихо для абсолютно точного відстеження об’єктів, що швидко рухаються, навіть якщо вони рухаються хаотично. Діапазон значень телескопічного положення об’єктива, що становить 100–400 мм, і чудові оптичні характеристики забезпечують виняткові результати у величезному діапазоні ситуацій незалежно від відстані до об’єкта. Крім того, потужна система VR із 5,5-ступеневою продуктивністю дає змогу фотографам знімати з рук із довшою витримкою, не жертвуючи різкістю. Мінімальна дистанція фокусування складає всього 0,75 м в ширококутному положенні та 0,98 м за повного збільшення.

Адаптер байонета FTZ II

Адаптер байонета FTZ II ще більше покращує зручність використання наявного адаптера байонета FTZ завдяки вдосконаленому дизайну. Він підтримує приблизно 360 моделей об’єктивів NIKKOR F, починаючи з типу AI, що дає змогу використовувати наявні об’єктиви NIKKOR F із фотокамерами серії Z. Адаптер байонета FTZ II можна використовувати разом із вертикальною ручкою й різними аксесуарами для відео, а також він надає можливість змінювати об’єктиви без демонтажу фотокамери зі штатива.

Додаткові характеристики фотокамери Z 9

• Компактний корпус: на 20 % менший за фотокамеру D6, з глибокою ручкою, що забезпечує надійне утримання для горизонтальної та вертикальної зйомки.
• Виготовлено з магнієвого сплаву, що робить конструкцію водночас міцною та легкою.
• Завдяки надійній герметизації ця фотокамера, об’єктиви й адаптери байонета серії Z можуть безпечно працювати за будь-яких умов.
• Покриття з провідного матеріалу створює магнітне поле, яке активно відштовхує частинки пилу від датчика.
• Власний діапазон чутливості ISO від 64 до 25 600 одиниць (з можливістю розширення до еквівалента 32–102 400) у поєднанні з удосконаленим алгоритмом зменшення шуму та функцією зменшення мерехтіння безпосередньо у фотокамері.

Сьогодні о 19:00 на YouTube-каналі Nikon Europe відбудеться коротка трансляція в прямому ефірі з можливістю поставити запитання щодо запуску фотокамери Z 9.

5 листопада з 14:00 до 22:00 відбудеться ексклюзивний віртуальний захід #NikonDays, присвячений новій флагманській фотокамері від Nikon, а також усій системі продуктів серії Z! Долучайтеся, щоб переглянути відповіді на поширені запитання, майстер-класи й навчальні посібники. Відвідування заходу безкоштовне. Під час нього ви почуєте розповіді від натхненних фотографів, які одними з перших почали використовувати фотокамеру Z 9. Зареєструйтеся на цей захід зараз. Кількість місць обмежена.

Для участі в заході зареєструйтеся тут: https://nikondays.nikoneurope.com
Щоб переглянути повний розклад заходу, відвідайте сайт https://nikondays.nikoneurope.com

Відомості про компанію Nikon

Компанія Nikon – це провідний світовий постачальник продуктів і служб для обробки зображень. В основі її інноваційних оптичних технологій – від аматорських до професійних фотокамер, від об’єктивів до системних аксесуарів – понад 100 років досвіду. Цей бренд отримав всесвітнє визнання за те, що встановив нові стандарти дизайну та продуктивності, створивши революційні бездзеркальні фотокамери серії Nikon Z та об’єктиви NIKKOR Z, що відкривають новий вимір оптичних характеристик.

Компанія Nikon є визнаним лідером у сфері візуальної культури і дає змогу найкращим фотохудожникам розкривати свій творчий потенціал за допомогою візуальної розповіді. Її відзначене нагородами обладнання дає змогу фотографам і відеооператорам реалізувати своє творче бачення на найвищому рівні.

Як надійний далекоглядний партнер, компанія Nikon об’єднує авторів контенту всіх рівнів завдяки своїй зацікавленій спільноті, неперевершеному технічному досвіду й доступу до освітніх ресурсів за допомогою таких ініціатив, як фотошкола Nikon School.


¹ На основі досліджень компанії Nikon станом на жовтень 2021 року.
² Щоб активувати функцію відеозйомки 8K/60p у фотокамері, потрібне оновлення мікропрограми (буде доступно навесні 2022 року).
³ Формат N-RAW дає змогу записувати файли якості RAW, розмір яких приблизно вдвічі менший, ніж у файлів ProRes RAW. Записування відео у форматі N-RAW можливе лише після оновлення мікропрограми (буде доступно навесні 2022 року).
⁴ У разі використання карт ProGrade Digital Cobalt CFexpress.
⁵ Серед бездзеркальних фотокамер із понад 30 МП станом на жовтень 2021 року. На основі досліджень компанії Nikon.
⁶ Серед повнокадрових бездзеркальних фотокамер станом на жовтень 2021 року. На основі досліджень компанії Nikon.

Інші новини