• Nikon Imaging
  • |
  • Україна
  • |
  • Європа

14-12-2021

Компанія Nikon розробляє супертелеоб’єктив із фіксованою фокусною відстанню NIKKOR Z 800mm f/6.3 VR S для системи байонетів Z від Nikon

Амстердам, Нідерланди, 14 грудня 2021 року. Компанія Nikon повідомляє про розробку супертелеоб’єктива з фіксованою фокусною відстанню NIKKOR Z 800mm f/6.3 VR S для повнокадрових бездзеркальних фотокамер (формату FX від Nikon), для яких застосовується байонет Z від Nikon.

* Зовнішній вигляд фактичного продукту може відрізнятися від зображення, показаного вище.

Об’єктив NIKKOR Z 800mm f/6.3 VR S належить до лінійки S-Line*. Він забезпечує потужне відтворення з відмінною роздільною здатністю, водночас значно зменшуючи хроматичну аберацію. Незважаючи на те, що це супертелеоб’єктив, його зручно носити із собою через компактний і легкий корпус, що забезпечується завдяки фазовій лінзі Френеля (PF), яка використовується в моделі NIKKOR Z уперше. Завдяки високій якості відтворення та відмінній мобільності цей об’єктив стане надійним помічником для творчого вираження ідей багатьох фотографів, як досвідчених аматорів, так і професіоналів.

Компанія Nikon продовжуватиме впроваджувати новий стандарт оптичних характеристик, одночасно задовольняючи потреби користувачів, сприяючи розвитку візуальної культури й намагаючись розширити можливості творчого вираження ідей.

* S Line – це клас об’єктивів NIKKOR Z, які демонструють надзвичайні оптичні характеристики, дотримуючись високого стандарту принципів дизайну та контролю якості.

Розширення лінійки об’єктивів NIKKOR Z до 2023 року

** Ефективна фокусна відстань у форматі DX
*** Фотообладнання цієї лінійки може змінюватися без попереднього повідомлення або зобов’язань із боку виробника.

Про компанію Nikon

Компанія Nikon – це провідний світовий постачальник товарів і послуг для отримання й обробки зображень. В основі її інноваційних оптичних технологій – від аматорських до професійних фотокамер, від об’єктивів до системних аксесуарів – понад 100 років досвіду. Цей бренд отримав всесвітнє визнання за те, що встановив нові стандарти дизайну та ефективної роботи, створивши революційні бездзеркальні фотокамери серії Nikon Z та об’єктиви NIKKOR Z, що відкривають новий вимір оптичних характеристик.

Компанія Nikon прагне утримувати позицію лідера у сфері візуальної культури й дає змогу найкращим фотохудожникам розкривати свій творчий потенціал за допомогою візуальної розповіді. Її відзначене нагородами обладнання дає змогу фотографам і відеооператорам реалізувати своє творче бачення на найвищому рівні.

Як надійний далекоглядний партнер, компанія Nikon об’єднує авторів контенту всіх рівнів завдяки своїй зацікавленій спільноті, неперевершеному технічному досвіду й доступу до освітніх ресурсів за допомогою таких ініціатив, як фотошкола Nikon School.

Інші новини