• Nikon Imaging
  • |
  • Україна
  • |
  • Європа

14-09-2021

Самовиражайтеся за допомогою найменшого повнокадрового об’єктива Z!

Амстердам, Нідерланди, 14 вересня 2021 року. Сьогодні компанія Nikon представляє найменший і найлегший повнокадровий об’єктив із фіксованою фокусною відстанню, що поповнює сімейство Nikon Z! Неймовірно експресивний об’єктив NIKKOR Z 40mm f/2 – це справжній супергерой сьогодення: різкий, світлосильний і досить компактний, щоб знімати, не привертаючи уваги. Він чудово підходить для всього – від відеоблогів до яскравих миттєвих знімків.

* Зовнішній вигляд продукту може відрізнятися від зображення, показаного вище.

Цей стандартний світлосильний об’єктив із фіксованою фокусною відстанню має природний кут огляду, тому це чудовий варіант для реалістичних портретів, інтерв’ю та відеоінструкцій. Об’єкти зйомки, яких не відволікатиме націлений в обличчя великий об’єктив, почуватимуться комфортніше. А ще цей об’єктив такий легкий і компактний, що він також відмінно підходить для зйомки відео від першої особи.

Широкий байонет Z поєднується із широкою максимальною діафрагмою об’єктива f/2, що забезпечує ефективність зйомки в умовах недостатнього освітлення – відмінно підходить для закарбування атмосфери сцени, знятої в умовах слабкого освітлення. Заокруглена 9-пелюсткова діафрагма створює м’яке природне боке: фотографи й відеооператори можуть знімати зображення з м’яко розмитим, мальовничим фоном, на якому чітко постає об’єкт зйомки.

Дірк Яспер (Dirk Jasper), менеджер із продукції компанії Nikon Europe, зазначає: «Ми з радістю вітаємо ці універсальні об’єктиви з фіксованою фокусною відстанню в системі Nikon Z, що постійно розширюється. Цей об’єктив пропонує відмінне поєднання ціни та якості для світу продукції Nikon Z. Він такий компактний і легкий, що його можна чудово використовувати як основний об’єктив для прогулянок або легкий другий об’єктив.»

Основні характеристики: NIKKOR Z 40mm f/2

Стандартний світлосильний об’єктив із фіксованою фокусною відстанню f/2: кут огляду 40 мм на повнокадрових фотокамерах серії Z. Кут огляду 60 мм на фотокамерах формату DX серії Z.
Реалістичність: об’єктив наповнює фотографії та відео чудовою деталізацією, глибиною і кольором.
Художнє боке: відображення об’єктів у різкому фокусі на красивому, м’яко розмитому фоні ще ніколи не було таким простим.
Неймовірні великі плани: мінімальна дистанція фокусування – усього 0,29 м. Відмінна різкість на всіх відстанях – навіть на малій відстані до об’єкта.
Швидке й безшумне автофокусування: завдяки надзвичайно тихому кроковому мотору й додатковому світлу, зібраному байонетом Z, фокусування виконується швидко, точно та безшумно.
Створені для відео: на якість відео не вплинуть звуки фокусування об’єктива. Ефект «дихання» фокуса суттєво зменшено, тому можна змінювати фокус без впливу на кут огляду кадру.
Кишеньковий розмір: досить компактний об’єктив, щоб його можна було тримати на фотокамері або покласти в кишеню куртки.
Адаптивні: безшумне кільце керування можна налаштувати для регулювання фокуса, діафрагми, корекції експозиції або ISO.
Захищені: завдяки повній герметизації об’єктив захищено від пилу та крапель води.¹

¹ Не гарантується, що об’єктив буде стійким до пилу та потрапляння крапель води в будь-яких ситуаціях і за будь-яких умов.

Відомості про компанію Nikon

Компанія Nikon – це провідний світовий постачальник продуктів і служб для обробки зображень. В основі її інноваційних оптичних технологій – від аматорських до професійних фотокамер, від об’єктивів до системних аксесуарів – понад 100 років досвіду. Цей бренд отримав всесвітнє визнання за те, що встановив нові стандарти дизайну та продуктивності, створивши революційні бездзеркальні фотокамери серії Nikon Z та об’єктиви NIKKOR Z, що відкривають новий вимір оптичних характеристик.

Компанія Nikon є визнаним лідером у сфері візуальної культури і дає змогу найкращим фотохудожникам розкривати свій творчий потенціал за допомогою візуальної розповіді. Її відзначене нагородами обладнання дає змогу фотографам і відеооператорам реалізувати своє творче бачення на найвищому рівні.

Як надійний далекоглядний партнер, компанія Nikon об’єднує авторів контенту всіх рівнів завдяки своїй зацікавленій спільноті, неперевершеному технічному досвіду й доступу до освітніх ресурсів за допомогою таких ініціатив, як фотошкола Nikon School.

Інші новини