• Nikon Imaging
  • |
  • Україна
  • |
  • Європа

22-09-2021

КОМПАНІЯ NIKON ПРЕДСТАВЛЯЄ ДВА НОВИХ БІНОКЛЯ СЕРІЇ MONARCH ДЛЯ ПРИВНЕСЕННЯ КРАСИ ПРИРОДИ В ЖИТТЯ

Амстердам, Нідерланди, 22 вересня 2021 року.Сьогодні компанія Nikon оголошує про випуск двох біноклів, які будуть додані до асортименту спортивної оптики. Це моделі MONARCH M7 та MONARCH M5. Розроблені для тих, хто захоплюється природою та іншими видами активності на свіжому повітрі. Обидві моделі створюють чіткий і природний погляд на зовнішній світ завдяки новому дизайну, а також міцному та стильному корпусу. Поєднуючи досконалість оптики та чудові технологічні властивості, вироби доступні в різноманітних конфігураціях для будь-якого виду відпочинку із серією MONARCH.

Якщо ви захоплюєтеся птахами або любите дику природу, біноклі MONARCH M7 стануть для вас ідеальним супутником. Створюючи видиме поле зору більш ніж на 60˚ —безпрецедентний кут огляду для цієї категорії біноклів, — усі моделі серії MONARCH M7 пропонують захопливий вид. Від визначення місця розташування швидко похіпливих птахів до споглядання дикої природи на великій відстані, ця модель щоразу забезпечує чудову якість зображення. Тож ви ніколи не пропустите чарівний момент.

Вражаюча модель MONARCH M5 підходить як для дуже активних видів захоплень, як-от альпінізм і туристичні походи, так і для спокійнішого відпочинку, наприклад у кемпінгу. Усі моделі оснащені склом з наднизькою дисперсією (ED), яке виправляє хроматичну аберацію, що створює кольорову облямівку, завжди забезпечуючи чітку видимість.

Незалежно від того, чи це модель MONARCH M7 або MONARCH M5, користувачі можуть очікувати на візуалізацію насиченого зображення у високій роздільній здатності, завдяки чому різноманітність кольорів природи стає такою явною. Обидві моделі мають діелектричне дзеркальне покриття призми з високою відбивальною здатністю, забезпечуючи чудову рівномірність пропускання у видимому діапазоні.

Усвідомлюючи той факт, що зручність є ключовим моментом під час очікування прояву дикої природи, обидва нові доповнення до асортименту MONARCH легко тримати завдяки міцній ручці та гумовому армуванню для ударостійкості. Моделі MONARCH M7 та MONARCH M5 довговічні й водонепроникні, можуть витримувати 10 хвилин на глибині до одного метра, а також мають захист проти запотівання. Поворотно-зсувний гумовий наочник окуляра з положеннями, що фіксуються, забезпечують зручне розташування очей у зонах для спостерігання.

Хоча вироби компактні та легкі, обидві моделі MONARCH M7 та MONARCH M5 також можуть кріпитися на штативі, уможливлюючи безконтактне користування. Це особливо зручно, коли ви протягом тривалого часу перебуваєте в нерухомому положенні, наприклад, коли ховаєтесь у надії мигцем побачити ту невловиму рідкісну пташку, на яку ви так чекаєте.

Відомості про компанію Nikon

Компанія Nikon — провідний світовий постачальник продуктів та послуг для обробки зображень. В основі її інноваційних оптичних технологій—від аматорських до професійних фотокамер, від об'єктивів до системних аксесуарів—понад 100 років досвіду. Цей бренд отримав усесвітнє визнання за те, що встановив нові стандарти дизайну й продуктивності, створивши революційні бездзеркальні фотокамери серії Nikon Z та об'єктиви NIKKOR Z, які відкривають новий вимір оптичних характеристик.

Компанія Nikon є визнаним лідером у сфері візуальної культури й дає змогу найкращим фотохудожникам розкривати свій творчий потенціал за допомогою візуальної розповіді. Її відзначене нагородами обладнання дає змогу фотографам і відеооператорам реалізувати своє творче бачення на найвищому рівні.

Як надійний далекоглядний партнер, компанія Nikon об'єднує авторів контенту всіх рівнів завдяки своїй зацікавленій спільноті, неперевершеному технічному досвіду й доступу до освітніх ресурсів за допомогою таких ініціатив, як фотошкола Nikon School.

Інші новини