• Nikon Imaging
  • |
  • Україна
  • |
  • Європа

28-10-2021

Компанія Nikon розробляє супертелеоб’єктив із фіксованою фокусною відстанню NIKKOR Z 400mm f/2.8 TC VR S для системи байонетів Z від Nikon

Амстердам, Нідерланди, 28 жовтня 2021 р. Компанія Nikon повідомляє про розробку супертелеоб’єктива з фіксованою фокусною відстанню NIKKOR Z 400mm f/2.8 TC VR S для повнокадрових бездзеркальних фотокамер (формату FX від Nikon), для яких застосовується байонет Z від Nikon.

* Зовнішній вигляд фактичного продукту може відрізнятися від зображення, показаного вище.

Перший супертелеоб’єктив із фіксованою фокусною відстанню NIKKOR Z 400mm f/2.8 TC VR S належить до об’єктивів NIKKOR Z лінійки S-Line, які втілюють найкращі оптичні характеристики. Об’єктив NIKKOR Z 400mm f/2.8 TC VR S забезпечуватиме реалістичні й чудові зображення за допомогою красивого ефекту боке та високої роздільної здатності.

Також об’єктив матиме нове покриття проти відблиску, яке забезпечуватиме найвищу ефективність в історії продукції Nikon. Завдяки відмінній ергономіці й дизайну, що підтримує відеозйомку, об’єктив NIKKOR Z 400mm f/2.8 TC VR S допоможе професійними фотографам розкривати своє творче бачення.

Компанія Nikon продовжуватиме впроваджувати новий стандарт оптичних характеристик, одночасно задовольняючи потреби користувачів, сприяючи розвитку візуальної культури й намагаючись розширити можливості творчого вираження ідей.

Відомості про компанію Nikon

Компанія Nikon – це провідний світовий постачальник продуктів і служб для обробки зображень. В основі її інноваційних оптичних технологій – від аматорських до професійних фотокамер, від об’єктивів до системних аксесуарів – понад 100 років досвіду. Цей бренд отримав всесвітнє визнання за те, що встановив нові стандарти дизайну та продуктивності, створивши революційні бездзеркальні фотокамери серії Nikon Z та об’єктиви NIKKOR Z, що відкривають новий вимір оптичних характеристик.

Компанія Nikon є визнаним лідером у сфері візуальної культури і дає змогу найкращим фотохудожникам розкривати свій творчий потенціал за допомогою візуальної розповіді. Її відзначене нагородами обладнання дає змогу фотографам і відеооператорам реалізувати своє творче бачення на найвищому рівні.

Як надійний далекоглядний партнер, компанія Nikon об’єднує авторів контенту всіх рівнів завдяки своїй зацікавленій спільноті, неперевершеному технічному досвіду й доступу до освітніх ресурсів за допомогою таких ініціатив, як фотошкола Nikon School.

Інші новини