Nikon Imaging | Україна | Європа

Я Люсія Спісакова, редактор блогу Originalni Svatba

Люсія Спісакова (Lucie Spišáková) – чеський блогер і авторитетний експерт, а також мати однорічної дівчинки. Коли вона не зайнята догляданням за дитиною, Люсія веде успішний весільний блог Originalni Svatba.

Її блог присвячений подробицям чудового та незабутнього дня весілля. Він існує з 2011 року та надихає всіх, хто цікавиться цією темою. У блозі висвітлюються всі теми: від заручин, планування та підготовки до знімків з усіх дивовижних весіль у регіоні. Люсія вивчає останні весільні тенденції, джерела натхнення та кольорові палітри, а також розповідає про надійних постачальників весільних послуг. Окрім весіль Люсія любить знімати красу повсякденного життя, особливо все, що пов’язано з її маленькою дитиною.
Lucie Spišáková

Запитання та відповіді

Чому ви вирішили працювати в царині весільного бізнесу?
Кілька років тому, коли я планувала власне весілля, я шукала натхнення на багатьох закордонних весільних блогах. Ось чому згодом я почала вести блог, у якому показувала унікальні місцеві весілля, щоб наречені з Чехії могли знайти всю інформацію рідною мовою та дізнатися про перевірених місцевих постачальників весільних послуг.

Яке весілля з усіх, що представлені у вашому блозі, вам подобається найбільше?
Більш за все мені сподобалося весілля у Венеції, яке знімав фотограф Матей Трасак (Matej Trasák). Хоча погода не була ідеальною, зображення передають прекрасну атмосферу, а весільні портрети просто вражають.
Крім того, мені сподобалося це весілля через природне освітлення, зелень і чудове завершення.

На вашу думку, наскільки важливою є зйомка під час весілля?
Я вважаю, що послуги весільного фотографа – це, можливо, найважливіша та найкраща інвестиція молодих. Спогади, навіть дуже яскраві, згодом забудуться. Але весільні фотографії здатні викликати емоції та повертати прекрасні моменти цього святкового дня навіть через багато років.