Nikon Imaging | Україна | Європа

Я Хлоя Лепесоні, весільний фотограф

Коли Хлоя почала працювати весільним фотографом сім років тому, вона навіть не могла собі уявити всі ті дивовижні та хвилюючі моменти, з якими буде пов’язана її робота. Протягом своєї кар’єри фотографа вона зняла більше сотні весіль у Франції та Європі. Вона відвідала інші країни, побачила різноманітні весільні традиції та зустріла дивовижних людей. Хлоя дуже любить розповідати історії та використовує сучасний підхід до зйомки весілля, не втручаюсь у нього. Вона суворо обмежує кількість постановочних знімків, віддаючи перевагу спонтанним моментам різного характеру.
Chloe Lapeyssonnie

Запитання та відповіді

Як ви захопилися весільною зйомкою?
Я почала працювати фотографом у музичній індустрії, знімаючи музичні групи на сцені та поза нею. Одного разу я запропонувала своїм добрим друзям зняти їхнє весілля. Саме тоді почалося моє захоплення весільною зйомкою. Я відкрила для себе новий світ, наповнений сміхом, сльозами, поцілунками, танцями й обіймами. Я миттєво зацікавилася різноманітними ситуаціями та задачами, які день весілля може запропонувати фотографу.
Весільний фотограф має бути надзвичайно пильним протягом усього дня, щоб зафіксувати кожний момент. Вам потрібно бути креативним, щоб робити якомога кращі портрети, уміти працювати з декораціями, враховуючи всі деталі, які задумала пара, розуміти особливості природного освітлення та вміти знімати вночі. У роботі весільного фотографа немає жодного нудного моменту.

Яку весільну традицію ви більш за все любите знімати?
Мій улюблений момент – коли молоді йдуть крізь прохід один за одним на початку церемонії. Для мене це головний момент дня, оскільки в ньому зосереджено так багато різних емоцій. Я люблю знімати виразні емоції на обличчях молодих, родичів і друзів: хвилювання, напруження, гордість і всепоглинаючу любов. У цей момент молоді вперше бачать один одного у весільному одязі та по-справжньому розуміють, що вони одружуються. Вони обидва так довго чекали на цей момент. Дехто з них плаче або навіть ридає, інші нервово сміються, деякі ведуть себе дуже серйозно та стримано, а інші випромінюють гордість і радість. Я люблю свою роботу через те, що можу знімати такі неприкриті емоції.

У чому полягає найбільша проблема весільної зйомки?
Для мене це необхідність бути зосередженою протягом усього дня. Це не зажди легко, оскільки я часто працюю понад 12 годин. Я зовсім не дозволяю собі відпочивати на весіллі, тому що там завжди щось відбувається. Якщо ви бажаєте достовірно передати події цілого дня, вам потрібно усвідомлювати все, що відбувається навколо вас. Я часто знімаю з двома відкритими очима, щоб завжди бачити все за межами кадру. Наприклад, можна зняти те, як наречена обіймає свого друга під кінець церемонії, але, якщо бути уважним, ви не пропустите епізод, коли жених ніяковіє в обіймах свого батька, який стоїть поруч. Постійний пошук слушних моментів, вибір освітлення та кута зйомки, забезпечення технічної досконалості знімка – завжди складне випробування для мене. Але саме через це я люблю свою роботу.