Nikon Imaging | Україна | Європа

Я Єлена Саія, автор блогу Wedding Wonderland

Єлена захопилася весіллями кілька років тому, коли почала планувати власне. Несподівано весілля стали її пристрастю, і на початку 2012 року вона створила блог Wedding Wonderland, присвячений оригінально організованим весіллям і чудовим весільним знімкам. Wedding Wonderland швидко став одним із найбільших італійських весільних блогів і надихнув тисячі пар на планування весілля.

З самого початку Єлена поставила собі за мету допомагати молодятам планувати неповторні весілля. Через п’ять років Єлена стала займатися цією справою професійно. Щодня вона проводить кілька годин, переглядаючи знімки закоханих людей, і вважає, що їй дуже пощастило з роботою!
Elena Saia

Запитання та відповіді

Чому ви вирішили працювати в царині весільного бізнесу?
Це трапилося випадково! Блог Wedding Wonderland спочатку був просто моїм хобі (яке займало дуже багато часу), але я завжди сподівалася, що воно переросте в щось більше. Мені подобається працювати у весільному бізнесі. Мене завжди оточує краса, і щодня я створюю щось нове.

Яке весілля з усіх, що представлені у вашому блозі, подобається вам найбільше?
Їх так багато! Якщо вже обирати, то я б відзначила чудове весілля, оформлене в стилі п’єси «Сон літньої ночі», яке відбулося раніше цього року. Там було все, що я люблю: ліс, сміливі кольори, великий стіл під барвистими ліхтариками, позолота та багато інших креативних деталей.

На вашу думку, наскільки важливою є зйомка під час весілля?
Весільна зйомка вкрай важлива – наречені проводять багато часу, обмірковуючи різні деталі, зокрема сукню, квіти та сувеніри. Однак весілля продовжується лише кілька годин, а день весілля минає дуже швидко! Усі пари заслуговують на відмінного фотографа, який зможе показати дивовижний день весілля в усіх подробицях.