Nikon Imaging | Україна | Європа

Я Надя Мелі (Nadia Meli), весільний фотограф

Надя народилася в Італії, виховувалася в Германії, а зараз живе в Брайтоні, Англія. Вона почала працювати у сфері весільної фотографії вісім років тому. Сьогодні вона знімає по всьому світі, зокрема кожного літа подорожує до Італії, щоб знімати красиві та дивовижні італійські весілля. Вона бачить мету свого життя в тому, щоб допомагати людям відчувати себе коханими та потрібними. Для цього вона використовує красу як засіб, оскільки вважає, що краса – це візуалізована любов.

ЇЇ мета та концепція, відчуття причетності значною мірою визначають її стиль. Особливу увагу вона приділяє людям, їхнім історіям, життю та відродженню. Через це вона почала вести майстер-класи й онлайн-курси, присвячені насамперед розвитку бачення фотографа, а не тільки стилістичним аспектам.
Nadia Meli

Запитання та відповіді

Як ви захопилися весільною зйомкою?
У віці 19 років у мене з’явилася перша фотокамера, коли я переїхала до Лондона та почала експериментувати, знімаючи місто. Я закохалася в місто та зйомку одночасно. Наступні чотири роки я фотографувала тільки для себе, не маючи серйозних намірів. Коли я скінчила університет із науковим ступенем богослова, я зрозуміла, що лише фотографія приносить мені так багато радості. Отже, це було єдине, чим я бажала займатись. Я почала свою справу, плануючи знімати якомога більше. Інших думок у мене не було. Я зняла весілля мого друга в березні 2010 року, після чого вже не згадувала про щось інше. Крім того, я люблю проводити майстер-класи для фотографів і намагаюся допомогти їм знайти власні стиль і бачення.

Ось чому я створила Signature Style System, онлайн-курс для фотографів, які хочуть знайти стиль і місце в цій галузі.

Яку весільну традицію ви більш за все любите знімати?
Їх так багато, досить важко вибрати одну. Одна з моїх улюблених – коли молоді йдуть крізь прохід під шквалом конфеті. Тут завжди виходять такі чудові знімки! Але особисто я віддаю перевагу промовам. Я люблю емоційні промови!

У чому полягає найбільша проблема весільної зйомки?
Ви повинні все робити швидко та бути одночасно в багатьох місцях. Більшість моментів на весіллі унікальні, вони не повторюються двічі. Отже, вам потрібно бути кмітливими й постійно зосередженими, що досить важко. Я зазвичай не помічаю власну напруженість, поки все не закінчиться!