Nikon Imaging | Україна | Європа

Італійські весільні традиції від Єлени

Дарування букета

В Італії існують різні традиції та погляди з приводу того, хто має купувати весільний букет.
Відповідно до загальної традиції, жених має запропонувати букет своїй нареченій як останній дарунок, після якого вона вже стане його дружиною.

Наречена може вибирати кольори та квіти, оскільки вони мають пасувати до загального оформлення та її сукні, яку майбутній чоловік не повинен бачити до початку церемонії. Навіть коли жених не може побачити букет, він повинен заплатити за нього та забезпечити його вчасну доставку нареченій у день весілля.
У північній Італії інколи сам жених вручає букет майбутній дружині. Жених не повинен бачити свої наречену до початку весілля, оскільки це вважається поганою прикметою. Тому він чекає на неї біля церкви, а після її прибуття відразу займає своє місце біля вівтаря.

На півдні Італії поширена інша традиція – букет дарує мати жениха, яка цим показує, що приймає наречену в родину.

Однак зараз ці традиції зживають себе, оскільки дівчата вважають, що практичніше створювати власний букет, який їм більше подобається.

Котей і Мікаела (Італія) дотримуються традиції, згідно з якою жених дарує нареченій її весільний букет. Знімок зроблений професійним весільним фотографом Надєю Мелі за допомогою фотокамери D850 з об’єктивом AF-S NIKKOR 24mm f/1.4G ED.

Наречена та дзеркало

У багатьох частинах світу вважається дуже поганою прикметою для жениха побачити наречену до початку церемонії. В Італії ця традиція також існує, а місцеві пари сприймають її дуже серйозно. У кількох частинах країни майбутні чоловік і дружина не повинні бачити один одного навіть напередодні весілля.

Але мало хто знає, що в певних регіонах навіть нареченій не дозволено бачити себе саму. Відповідно до старої традиції, яка виникла в південній Італії, наречена не повинна дивитися на себе в дзеркало, коли повністю одягнеться у весільний одяг. Їй слід бути дуже обережною, приміряючи весільну сукню, не лише в день весілля, а й у передсвяткові дні, щоб не зазнати нещастя в подружньому житті.

Якщо ж нареченій дуже потрібно поглянути на своє вбрання, вона повинна спочатку зняти предмет одягу. Ось чому італійські наречені часто дивляться на себе в дзеркало босоніж. Як варіант, можна зняти сережку або рукавичку. 

Коли Мікаела (Італія) дивиться в дзеркало, вона надягає лише одну сережку, щоб уникнути нещастя. Знімок зроблений професійним весільним фотографом Надєю Мелі на фотокамери D850 з об’єктивом AF-S NIKKOR 35mm f/1.4G.