Nikon Imaging | Україна | Європа

Я Рос Харві, весільний фотограф

Рос Харві знімає елітні весілля по всьому світі. Він став відомим завдяки прекрасним у своїй простоті знімкам і творчому підходу. Його блог є джерелом натхнення для всіх, хто працює в цій галузі, а сам Рос з успіхом проводить майстер-класи по всій планеті. Він одержав багато міжнародних нагород і зараз є членом журі багатьох відомих конкурсів, присвячених весільній зйомці.

Він вважає, що успіх залежить від інтелектуального підходу. Рос більше двадцяти років вивчав психологію, класичні та квантові науки, неврологію та філософію з єдиною метою – зрозуміти творчі процеси в розумі.
Ross Harvey

Запитання та відповіді

Як ви захопилися весільною зйомкою?
Спочатку я хотів знімати у сфері моди та готувався працювати в студії. Я відчував себе щасливим і креативним, коли знімав без жодних обмежень, використовуючи власну інтуїцію та експериментуючи за будь-якої можливості. Я ніколи не планував займатися весільною фотографією, але після першої зйомки, яку я виконав для мого друга, я закохався в цю справу.

Яку весільну традицію ви більш за все любите знімати?
Портрети! Створити ідеальне поєднання композиції, освітлення, глибини, кольору та, що найважливіше, емоції, дуже важко. Це завдання ускладнюється через те, що пари майже завжди ніяковіють перед фотокамерою. Крім того, у вас є лише близько 20 хвилин, щоб зробити багато висококласних знімків, які пара буде зберігати все своє життя. Щоб вирішити цю задачу, ви повинні довіряти своєму баченню та навичкам, правильно оцінювати власні можливості.

У чому полягає найбільша проблема весільної зйомки?
Я знімаю більшість весіль самостійно, без помічників. Пари покладають дуже великі надії не на окремі роботи, а на весь набір весільних фотографій, яких можуть бути сотні. Отже, найскладніше та найважливіше завдання – зробити хороші фотографії. Фотограф має розповісти послідовну історію від початку до кінця. Будь-хто може зробити кілька чудових знімків на весіллі. Однак робити високоякісні знімки понад 14 годин у будь-якій ситуації та з різним освітленням можуть лише окремі професіонали.