Nikon Imaging | Україна | Європа

Весільні традиції Великобританії від Луїзи

Весільний торт

Весільний торт – це традиція, яка виникла в Англії як символ святкування й заможності. У середньовічній Англії торти складалися в якомога вищу купу, над якою молодята мали поцілуватися. Вдалий поцілунок вважався запорукою щасливого життя разом.

Весільні торти традиційно складаються з кількох фруктових коржів із проміжними шарами між ними (на відміну від американської традиції, коли коржі накладаються безпосередньо один на інший). У Вікторіанську добу до торта додавали білу цукрову глазур, яка символізувала гроші та високе становище в суспільстві.

Сьогодні пари обирають різні смаки та оформлення тортів відповідно до власних уподобань: від кругів сиру та тортів із вершковим кремом до столів, ущерть заповнених солодощами! Сучасна традиція спільного розрізання торта так само символізує єдність і готовність молодят завжди піклуватись одне про одного.

Луїза та Джан (Великобританія) розрізають весільний торт. Знімок зроблений професійним весільним фотографом Росом Харві за допомогою фотокамери D850 з об’єктивом AF-S NIKKOR 24-70mm f/2.8G ED.

Перший танець

Перший танець – це особлива подія, адже цієї миті двоє закоханих неначе стають одним цілим. У давнину наречений ще до початку святкування викрадав наречену й танцював із нею навколо вогнища, щоб похвалитися перед друзями. Це також нагадування про офіційні бали, коли першим танцем для почесних гостей (у цьому випадку молодят) був вальс. Зараз більшість пар обирають особливу або важливу для себе пісню замість традиційного вальсу. Деякі наречені навіть займаються хореографією, щоб здивувати гостей своїм вмінням танцювати!

Поцілунок Луїзи та Джана (Великобританія) під час першого танцю. Знімок зроблений професійним весільним фотографом Росом Харві за допомогою фотокамери D850 з об’єктивом AF-S NIKKOR 24-70mm f/2.8G ED.

Промови

На британських весіллях промови часто є кульмінацією застілля. Їх слухають із задоволенням, схвальними вигуками, сміхом і повними келихами! Батько нареченої, як господар, першим виголошує тост, звертаючись до молодят. Він зазвичай ділиться спогадами про дитинство нареченої, після чого приймає нареченого в родину та дякує гостям за участь у святкуванні. Потім наречений дякує родині нареченої, гостям і батькам, робить компліменти молодій і дякує дружкам за допомогу нареченій у приготуванні до цього святкового дня.

Промови дружка зазвичай очікують, щоб від душі посміятися. Він розповідає історії про холостяцьке життя нареченого, часто додаючи кілька солоних жартів. Промова має сподобатися всім, нікого не образити й при цьому бути цікавою та незабутньою.

Наречена Луїза з Великобританії сміється крізь сльози, слухаючи весільні промови. Знімок зроблений професійним весільним фотографом Росом Харві за допомогою фотокамери D850 з об’єктивом AF-S NIKKOR 24-70mm f/2.8G ED.