Nikon Imaging | Україна | Європа
©Росс Гарві

Каталог весільних фотографій європейського колективу весільних експертів Nikon

Стиль весільної фотографії змінюється відповідно до модних тенденцій. У цьому каталозі весільних фотографій європейський колектив весільних експертів Nikon демонструє вражаючу збірку класичних, сучасних і найновіших тенденцій весільної фотографії – усі зображення знято фотокамерою Nikon з об’єктивами NIKKOR – і ділиться корисними порадами щодо відтворення деяких знакових знімків.

Творчий спалах

Зазвичай спалах – необхідний елемент на кожному весіллі, і в останні роки фотографи намагаються використовувати його більш творчо: щоб зробити статичний знімок більш динамічним або додати світла в особливий момент.

Знято на острові Капрі фотографом Россом Гарві за допомогою фотокамери D750 і об’єктива AF-S NIKKOR 24-70mm f/2.8G ED

"Подовживши витримку та збільшивши кількість світла, що потрапляє на датчик зображення, можна більш творчо передати рух. Я встановив витримку 1 с, активував спалах, натиснувши кнопку спуску затвора, і рухав фотокамеру з відкритим затвором. Це дало мені змогу "малювати" навколишнім світлом навколо пари, що танцює".

Росс Гарві, Великобританія

Репортаж

Невимушений і неофіційний репортажний стиль переріс у популярну та відому тенденцію, а редакторський стиль фотографії відійшов на другий план. Дрібні деталі стають частиною фону, акцент робиться на людях, безцінних емоціях і реакціях.

Знято в Чехії фотографами Сімоною Смрчковою та Камілом Саліба за допомогою фотокамери D750 і об’єктива AF-S NIKKOR 24-70mm f/2.8G ED

"Об’єктив AF-S NIKKOR 24-70mm f/2.8G ED дав мені можливість з іншого кінця кімнати зняти мить близькості між нареченою та її бабусею, а також передати їхні емоції".

Сімона Смрчкова та Каміл Саліба, Чехія

Контрастне освітлення

Проблемне освітлення в розпал літа та незвичні місця проведення весіль можуть становити труднощі, які потрібно подолати. Сьогодні весільні фотографи використовують висококонтрастне освітлення, щоб створювати ефектні фотографії.

Знято в Італії фотографом Россом Гарві за допомогою фотокамери D750 і об’єктива AF-S NIKKOR 35mm f/1.4G

"Використовуйте природні джерела світла на свою користь – коли світло перемежовується тінями, це може дати чудову можливість відтворити природний контраст. Я помітив промінь світла, що пробивався крізь просвіт між двома будинками, і використав об’єктив AF-S NIKKOR 35mm f/1.4G, який чудово підходить для зйомки в умовах слабкого освітлення, щоб зняти це барвисте й вражаюче зображення".

Росс Гарві, Великобританія

Знято у Франції фотографом Хлоєю Лапессонні за допомогою фотокамери D750 і об’єктива AF-S NIKKOR 24-70mm f/2.8G ED

Виразні зображення

Сучасні молодята прагнуть зберегти хвилюючі та яскраві почуття, пережиті ними в день їхнього весілля. Ці знімки є більш вільною версією постановочних зображень, які ми бачили в попередніх тенденціях, і можуть включати ефектний краєвид або динамічні елементи.

Знято в Греції фотографом Хлоєю Лапессонні за допомогою фотокамери D750 і об’єктива AF-S NIKKOR 24-70mm f/2.8G ED

"Слід не просто знімати виразні місця чи дії, а зосереджуватися на емоціях, які вони викликають. Оскільки наречений і його друзі швидко їхали, я зменшила витримку до 1/1600, а не збільшила її, як роблять деякі фотографи, оскільки я хотіла передати вирази їхніх облич у найменших деталях".

Хлоя Лапессонні, Франція