Nikon Imaging | Україна | Європа
©Росс Гарві

Каталог весільних фотографій європейського колективу весільних експертів Nikon

Стиль весільної фотографії змінюється відповідно до модних тенденцій. У цьому каталозі весільних фотографій європейський колектив весільних експертів Nikon демонструє вражаючу збірку класичних, сучасних і найновіших тенденцій весільної фотографії – усі зображення знято фотокамерою Nikon з об’єктивами NIKKOR – і ділиться корисними порадами щодо відтворення деяких знакових знімків.

Стиль "Модна фотографія"

Під впливом ультрамодних журналів та дедалі більше орієнтованих на останні тенденції моди кампаній від дизайнерів і кутюр’є весільних суконь пари нерідко бажають, щоб весільна фотозйомка була стильною й оригінальною. Наречена хоче мати не лише сукню від кутюр’є, але й стильні фотографії.

Знято в Італії фотографом Россом Гарві за допомогою фотокамери D750 і об’єктива AF-S NIKKOR 35mm f/1.4G

"За допомогою об’єктива AF-S NIKKOR 35mm f/1.4G мені вдалося зробити цей веселий та ефектний знімок, який міг би прикрасити сторінки модного журналу. Я спеціально вибрав цей об’єктив через його велику діафрагму (для цього знімка використано f/2), що дало мені змогу дещо розмити фон, саме настільки, щоб зберегти контекст і оточення, водночас утримавши фокус на парі".

Росс Гарві, Великобританія

Знято в Греції фотографом Хлоєю Лапессонні за допомогою фотокамери D750 і об’єктива AF-S NIKKOR 24-70mm f/2.8G ED

Простота композиції

Тенденції розвиваються, і часом ми бачимо, що якийсь стиль досягає перенасичення. Наслідком цього стає повне "перезавантаження". Час повернутися до основ, віддаючи перевагу сповненим простоти, чистоти й почуття міри знімкам, у центрі уваги яких – закохана пара. Такі зображення ніколи не втратять актуальності.

Знято в Греції фотографом Надею Мелі за допомогою фотокамери D750 і об’єктива AF-S NIKKOR 35mm f/1.4G

"Я експериментую з кутами зйомки, щоб прості знімки залишалися цікавими. Для цього знімка я вибрала положення над натовпом, використала об’єктив AF-S NIKKOR 35mm f/1.4G і скомпонувала знімок так, щоб у кадрі була лише наречена. Я перетворила фото, яке могло би бути знімком першого танцю в натовпі, у це прекрасне й просте зображення".

Надя Мелі, Італія

Лише професійні фотографії

Уявіть ситуацію... коли молодята повертаються обличчями до гостей після складання обітниць, а їх вітає не море усміхнених облич, а стіна смартфонів. Гості так хочуть зняти цей особливий момент, що забувають, що самі також є його невід’ємною частиною. Не дивно, що пари ввічливо просять гостей вимикати мобільні телефони під час церемонії, що дає змогу фотографові більш природно відтворити кожну мить.

Знято у Франції фотографом Хлоєю Лапессонні за допомогою фотокамери D750 і об’єктива AF-S NIKKOR 24-70mm f/2.8G ED