Nikon Imaging | Україна | Європа

Я Луїза Б’юкес, редактор блогу B.LOVED

Луїза, яка має досвід роботи у сфері дизайну інтер’єрів, уже шість років веде відзначений нагородами блог B.LOVED, присвячений весіллям і стилю життя. У блозі можна знайти прекрасні та надихаючі образи для планування сучасного весілля, інтер’єру, сімейного затишку, а також інформацію зі світу моди та краси. Протягом цього часу її роботи публікувалися в провідних весільних виданнях у всьому світі. Луїзу позиціонують як перспективного й авторитетного експерта у весільному бізнесі.
Louise Beukes

Запитання та відповіді

Чому ви вирішили працювати в царині весільного бізнесу?
Інколи незначний вчинок може змінити ваш світ.  Для мене таким вчинком стала публікація мого першого запису в блозі. Це був холодний день у березні 2011 року. Тоді я навіть не підозрювала, що ця дія перенесе мене до безумного світу весіль. Несподівано я зіткнулася з необхідністю встигати працювати повний робочий день, підтримувати блог, який швидко розвивається, і встигати жити як молода дружина.

Протягом наступних років я невтомно працювала, щоб створити бренд B.LOVED, збільшити свою аудиторію та підтримати мережу талановитих колег, професіоналів весільної галузі. У 2014 році я нарешті зробила рішучий крок і звільнилася з роботи, яка мене розчарувала, після чого повністю присвятила себе справі в тій галузі, якою так захопилася.

Яке весілля з усіх, що представлені у вашому блозі, вам подобається найбільше?
За ці роки я встигла полюбити всі весілля, представлені в блозі B.LOVED, але моїм улюбленим у цьому році залишається свято Едуардо та Клареани. Це весілля, що поєднало в собі британські та бразильські традиції, відбулось у домі дідуся Едуардо, з якого видно височину Саут-Даунс. Під час весілля використовувались елементи англійських традицій, а атмосфера нагадувала бразильську вечірку. Сучасна вінчальна сукня Клареани від британського дизайнера Self Portrait прикула до себе всю увагу. А відкритий намет, прикрашений англійськими трояндами, гортензіями та півоніями, допоміг створити чудову атмосферу обіду просто неба. Торт для гостей доставили літаком із Бразилії, а сама вечірка тривала до першої години ночі на танцювальному майданчику.

На вашу думку, наскільки важливою є зйомка під час весілля?
Коли останній шматочок торта буде з’їдено, остання пелюстка весільного букета зів’яне, а романтика першого поцілунку перетвориться на сон, знімки допоможуть зберігати в пам’яті яскраві спогади про день весілля.  Отримувати весільні знімки майже так само зворушливо, як переживати сам день весілля!  Гарні знімки дають змогу відродити в пам’яті ці моменти, поглянути на весілля по-іншому, побачити любов і сміх на обличчях гостей, а також оцінити всі дрібні деталі, які ви ретельно вибирали та створювали протягом місяців.  Знімки та альбоми – це не просто речі, завдяки яким можна повертатися в минуле. Це дорогоцінна спадщина для майбутніх поколінь, яким необхідно знати свою історію.