Nikon Imaging | Україна | Європа
©Росс Гарві

Каталог весільних фотографій європейського колективу весільних експертів Nikon

Стиль весільної фотографії змінюється відповідно до модних тенденцій. У цьому каталозі весільних фотографій європейський колектив весільних експертів Nikon демонструє вражаючу збірку класичних, сучасних і найновіших тенденцій весільної фотографії – усі зображення знято фотокамерою Nikon з об’єктивами NIKKOR – і ділиться корисними порадами щодо відтворення деяких знакових знімків.

Золота година

Зазвичай цей класичний знімок є портретом молодят і робиться наприкінці дня за достатнього сонячного світла. Пару огортають м’які золоті відтінки сонця якраз перед його заходом.

Знято в Австрії фотографами Сімоною Смрчковою та Камілом Саліба за допомогою фотокамери D750 і об’єктива AF-S NIKKOR 20mm f/1.8G ED

"Не забудьте заздалегідь дізнатися точний час заходу сонця та знайти місце зйомки, оскільки у вас буде дуже мало часу, щоб упіймати золоте світло. Я використовувала об’єктив AF-S NIKKOR 20mm f/1.8G ED, щоб відтворити мальовничий пейзаж, на фоні якого пара купається в романтичному золотому сяйві".

Сімона Смрчкова та Каміл Саліба, Чехія

Знято у Франції фотографом Хлоєю Лапессонні за допомогою фотокамери D750 і об’єктива AF-S NIKKOR 85mm f/1.8G ED

Знято в Греції фотографом Хлоєю Лапессонні за допомогою фотокамери D750 і об’єктива AF-S NIKKOR 50mm f/1.4G

Ретельне редагування

В останні роки популярним було значне редагування зображень: від віньєтування й ефекту зсуву чи нахилу до виділеного кольору й імітації відблисків світла в об’єктиві. Ці стилі редагування дають змогу створити ефект романтичного серпанку, зробити сукню білішою чи надати зубам додаткового блиску.

Знято в Чехії фотографами Сімоною Смрчковою та Камілом Саліба за допомогою фотокамери D850 і об’єктива AF-S NIKKOR 20mm f/1.8G ED

"Ви можете зменшити час, який витрачаєте на редагування, сповна використовуючи всі технічні можливості свого обладнання. Я використовувала об’єктив AF-S NIKKOR 20mm f/1.8G ED для розміщення пари в кадрі та збільшила витримку до 1/50, щоб зняти падіння пелюсток, але в той же час зберегти різкість і чіткість облич пари. Для більшої виразності я зробила зображення чорно-білим – я сфокусувалася на парі й пелюстках, що падають, а інші зайві деталі розчинилися на задньому плані".

Сімона Смрчкова та Каміл Саліба, Чехія

Знято в Чехії фотографами Сімоною Смрчковою та Камілом Саліба за допомогою фотокамери D850 і об’єктива AF-S NIKKOR 20mm f/1.8G ED

Редакторський стиль

Згідно з цією тенденцією, фотозйомка весілля складається в завершену історію про цю неповторну подію. Увага зосереджується на дрібних деталях – це можуть бути стильні знімки букета нареченої, її взуття, аксесуарів, весільного торту і навіть їжі.

Знято в Чехії фотографами Сімоною Смрчковою та Камілом Саліба за допомогою фотокамери D850 і об’єктива AF-S NIKKOR 85mm f/1.8G

"Режим безшумної фотозйомки D850 допомагає весільним фотографам стати "невидимими", що було особливо важливо для цього знімка, оскільки наречена от-от мала пройти до вівтаря. Це означало, що я могла непомітно зняти цей кадр, не відволікаючи її. Це, у поєднанні з надзвичайно короткою витримкою фотокамери, дало змогу зберегти цю швидкоплинну мить".

Сімона Смрчкова та Каміл Саліба, Чехія